Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Toša se inače jako nezdravo hrani.. uglavnom raznovrsnim čorbicama, granulama i konzervama. ali koliko god da mu je puna ćasa, uvek je raspoložen za kačkavalj sa pice. slana palačinka mu je totalni merak. poznato je da je sekretarici sendvič par puta nestao pod misterioznim okolnostima, iako uredno zavijen u CELOFAN!10nov2013.jpg24nov2013.jpg

Link to comment

stigla je maca u cetvrtak posle silnih peripetija. ima divan karakter, nije divlja, voli da se igra. i obozava da se mazi, i da mi se uvali u krilo ili na grudi cim sednem ili legnem na krevet. prede ko masina i hrce dok spava.lecimo se od konjuktivitisa, a inace je zdrava i lepa. ima kratku dlaku, skoro ko plis da mazim :)jos nema ime1472823_10152185661482580_1367257841_n.jpg

Link to comment
sjajan je tosha a kako pises o njemu, ocito ti se uvukao pod kozu i osvojio te na prvi pogled :)
ja volim životinje, imao sam i dva psa i gomilu morskih prasića, tako da to nije bio težak posao :) ima tošinder još gomilu priča, od wc papira na kojem spava, preko izigravanja sigurnosne kamere, uništavanja venecijanera do zavlačenja u frižider...
divan je toša. blago tebi kad možeš da ga vodiš na posao. kolko bi mi posao lakše pao kad bi vodila mačku u firmu
ja tošu ne vodim na posao. toša ŽIVI NA POSLU! :) toša je zvanično firmina mačka! obzirom da mi radimo 24h dnevno, 7 dana u nedelji, o njemu uvek ima ko da brine, da mu promeni pesak i vodu, da mu sipa granule i konzervu... ja sam kući tek oko 19-21h naveče, pa mu ne bih bio nikakvo društvo. ovako koleginica mu pravi društvo, vozači, klijenti, nikad mu nije dosadno.jednog mačka sam trebao da dobijem od katamarana, ali kad je shvatio da ću mačku da držim u firmi, odustao je od poklanjanja životinje meni. reče da nisam dobar kandidat.
Link to comment
stigla je maca u cetvrtak posle silnih peripetija. ima divan karakter, nije divlja, voli da se igra. i obozava da se mazi, i da mi se uvali u krilo ili na grudi cim sednem ili legnem na krevet.prede ko masina i hrce dok spava.lecimo se od konjuktivitisa, a inace je zdrava i lepa. ima kratku dlaku, skoro ko plis da mazim :)jos nema ime1472823_10152185661482580_1367257841_n.jpg
Važno je da se kandžicom pridržava za jastuk :D
Link to comment

evo prve štete, jutros oko sedam krenula da istražuje po kući, i srušila čašu s vodom, pri čemu je stradala jedna knjiga i, plašimo se, jedan telefon. nisam se ohrabrila da ga upalim. sad je zovemo štetočina. inače razume kad joj za nešto kažemo ne.omiljeno mesto za spavanje joj je sa glavom na mom ramenu.

Link to comment

Macke odlicno razumeju sta znaci ne, ali se opredeljuju da to ignorisu. Znaju i kad naprave zijan. Kad dreknem na macke posle nekog slicnog incidenta kao sto je onaj koji si opisala, uzmuva se samo ona koja je nesto skrivila.

Link to comment

kolege mackari, ajmo sa savetima. Duska sam danas lisila muskosti, ovo mi je prvo iskustvo sa macorima pa ne znam na sta sve treba da obratim paznju. negde sam procitala Lubin savet da treba da se daje Prolom voda nakon kastriranja (check), ali osim toga - da li na nesto posebno treba da obratim paznju? hrana? igra? on je mucenik jos uvek kontuzovan od anestezije i evo ga spava pored mene upetljan u rucke od tasne :)unapred hvala :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...