Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

E pa ovako.

Mada mi je ovo prvi pas odgovorno tvrdim da za stambene uslove nepostoji bolja rasa. Nema linjanja, nema mirisa, nikakvih zahteva posebnih, prepametna, razumna, mila, čista...kao plišana igračka je.

Šetnja, s početka 5-6 puta, do nekih 6-7 meseci, sada sa nepunih godinu dana 2-3x, s tim da je ipak uglavnom češće od toga jer je svuda vodimo sa sobom. Jedna pelena stoji i dalje u ćošku ali je baš retko koristi. Slabo smo je ostavljali samu ali takva nam je situacija u kući. Sada jede 2 obroka (granule) mada se grebe kod koga stigne za ostalo. Kupanjac na ~ dve nedelje a šišanje na 2-2,5 meseca. Nameštaj je probala da "ispita" s početka i jednom ili dva puta "ne" ostaje upamćeno zauvek.

Pudle mi nisu bile nikada u razmatranju, mada ni psi kao ljubimci za stambene uslove, ali smo bili u situaciji da nam Leina starija polu-sestra bude gošća nekoliko dana....i odlepi smo svi. Odluka je pala bez razmišljanja a pritom se i pogodio termin legla sa supruginim rođendanom. Nismo je sterilisali i vrv ni nećemo bar za sada.

Uglavnom, popljuvaće me neko možda, ali mini pudle....čista 10.

Ako te još neki detalji interesuju pitaj slobodno, tu sam.

 

 

 

Link to comment

Nije Tito bio budala kad je pod stare dane Nemačke ovčare zamenio pudlama.

Izvanredna rasa po pitnaju linjanja, inteligencije suživota sa ljudima svih uzrasta.

 

Link to comment

prva slika je ivan tek probudjen (oko 5 ujutru kad se muz vrati sa posla)....treba mu par minuta da dodje sebi, za to vreme ga navodimo...

 

druga i treca ...apsolutno nemam pojma kako se mi ovako nadjemo jer ja zaspim na stomaku a on pored mene, uglavnom kod nogu gde je prozor otvoren da moze da  se ladi. greje inace sacuvaj boze. 

4806B6E2-A24C-4C87-A362-D884A16D55EC.jpeg

420CF679-6254-4FD3-95DB-4799138679CC.jpeg

AF93A1BD-E443-465B-A00F-978AFC5347E7.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...