Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

1 minute ago, Caligula said:

mozda je video saksofonistu iz plejboja :fantom:

 

ma mozda je video neki firebird koji prolazi dubrovackom, ko ce ga znati :D

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

ne, ozbiljno, recimo neka 2006 ili 2007, solunska il mike alasa, pre mike alasa.

imao sam cukanje pre toga, sitno, al mi je naprsao zadnji far, pa se, posle par meseci, u jednom momentu, zapalio.

gotivno je bilo sto sam vozio na plin.

 

edit: plavi (!!!) antifriz resio stvar.

Edited by ToniAdams
Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

edit: plavi (!!!) antifriz resio stvar.

 

:heart:

 

jbg brt, ne informisan si

 

btw. idi na google da vidis cega se se sve nadisao od isparenja dok si glumio vatrogasca :fantom: to bre nagriza aluminijumski blok

Edited by Caligula
Link to comment
22 minutes ago, ToniAdams said:

ne, ozbiljno, recimo neka 2006 ili 2007, solunska il mike alasa, pre mike alasa.

imao sam cukanje pre toga, sitno, al mi je naprsao zadnji far, pa se, posle par meseci, u jednom momentu, zapalio.

gotivno je bilo sto sam vozio na plin.

 

edit: plavi (!!!) antifriz resio stvar.

 

brebre kako si me prepoznao? nesto tada nije bilo toliko kacenja na perspic ili se ja ne secam :D

Link to comment
5 hours ago, darling said:

slavoljub stankovic i slavimir stojanovic su kreativni tim 4 s. 

:lol: ko neki slovaci

 

ja prvi put čujem za ovog čoveka slavoljuba

Link to comment

@slepa živana

 

ja ga znam iz knjizare, ima dva romana, the box, koji je zanimljiv, aj tako da kazem, i split, koji je bzvz, jer je slavoljub nosen uspehom prvog romana pomislio da je pisac i da je stvar u kolicini. 

 

ako hoces vise da saznas o njemu, mozes da mu se obratis na pm, nick slavoljub :D

 

 

kad se on registrovo na forum da bi komentariso moj dozivljaj njegove knjige, par nedelja sam bila u paranoji, pazila sam o cemu pisem, bila sam u fazonu ko zna koga cu jos prizvati :D

 

 

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

Ja čitala samo Split. Ne mogu da kažem kakav je jer je od onih knjiga kojoj zaboraviš sve, osim naslova i korica. Sećam se i da je pisan je u prvom licu i da se radnja odvijala delom u Splitu. Mislim.
A plejslista u Idei je čista neprijata. Oružjem protivu otmičara na kasi u podne ko Ruška Jakić u helankama na pruge e da bi svi pomislili koliko je mlada.

Link to comment
9 hours ago, darling said:

@slepa živana

 

ja ga znam iz knjizare, ima dva romana, the box, koji je zanimljiv, aj tako da kazem, i split, koji je bzvz, jer je slavoljub nosen uspehom prvog romana pomislio da je pisac i da je stvar u kolicini. 

 

ako hoces vise da saznas o njemu, mozes da mu se obratis na pm, nick slavoljub :D

 

 

kad se on registrovo na forum da bi komentariso moj dozivljaj njegove knjige, par nedelja sam bila u paranoji, pazila sam o cemu pisem, bila sam u fazonu ko zna koga cu jos prizvati :D

 

 

 

 

 

 

 

jbt kolko je ovo jako. interaktivna kritika na delu, postpostmoderna

:hail:

 

 

e

jel si mu vratila knjige?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Podmukli marketinški stručnjaci. Ako dobro razumem, cilj je da pismo otvori gospođa, do kraja trećeg pasusa dovoljno je uhvati vatra da pismo pocepa, razvede se u nastupu besa i bivšeg muža ostavi finansijski uništenog do te mere da jadničak mora da traži bolje plaćeni posao, a zna se da to ne ide bez novog modernog odela, košulje i kravate.   

 

P.S. Bilo je zabavno čitati gospođi Ložač. Ipak, pazio sam da ne napravim suviše dugu dramsku pauzu između trećeg i četvrtog pasusa :)

 

20180511172900_001.thumb.jpg.689993e32f43dd861f98d0a956229417.jpg

Link to comment

Pih, meni stize svasta od njih (kupio jednu kosulju svojevremeno), ali ne dobih ovo pismo.

Mada, nemam ni gospodju koja ce da cita samo pocetak :unsure:


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...