Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

kaže mi moj drugar/kolega iz ordinacije, koji je DIFovac, da ima na kupujemprodajem neki tip koji je senior menadzer u garminu, pa s vremena na vreme prodaje satove koje dobije na poklon po nekim stvarno ok cenama, samo još kad bih uboo pravi trenutak..

Link to comment
6 hours ago, Kelt said:

kaže mi moj drugar/kolega iz ordinacije, koji je DIFovac, da ima na kupujemprodajem neki tip koji je senior menadzer u garminu, pa s vremena na vreme prodaje satove koje dobije na poklon po nekim stvarno ok cenama, samo još kad bih uboo pravi trenutak..

pogledaj u grupi Trkacka berza na fb

Link to comment
  • 4 weeks later...

Trcim vec par godina u gel cumulus 19, nikad bolju patiku i manje problema nisam imao. I sad izadje cumulus 20, veze nema sa 19, potpuno druga patika sa onim penastim djonom koji ne volim. 19 nigde vise da se nadje, jedva sam online iskopao poslednji par u mojoj velicini. A kad i njega izrabim... back to the drawing board. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

slabo drzi stopalo, uzak je i pljosnat, ne trpi veliku kilometrazu, skup (relativno).

moze da ti radi posao ako je tvom stopalu udoban, nemas puno kg, lakog si koraka, ne gazis izrazito na petu, trcis malo/retko (ili ih koristis samo za trke npr).

 

ali ako ti korak stvarno jede djon, onda ce trajati jos krace. dole na djonu je tanak sloj gume (1mm?), koja delimicno prekriva taj boost deo. kada se guma potrosi, onda pocinje trosenje boosta a on je ko stiropor - raspada se nevidjenom brzinom.

Link to comment

Hvala, onda nece valjati nikako. Bilo bi vise za hodanje a cosak pete mi se tu brzo potrosi. Saucony echelon le2 su bile odlicne udobne za hodanje ali nesto ih ne nalazim vise.

 

Link to comment

hocu, samo da vatrometa ne bude :))

 

inace, na nedeljnom nivou mailom od BAA (Boston Athletic Association) dobijamo upozorenja o security merama koje preduzimaju u vezi nase bezbednosti. to znaci da su zabranjeni svi rancevi, torbe i sl. najveci paket koji mozes da imas kod sebe jeste velicine manjeg novcanika. sve kese moraju biti providne, nista osim odece ne sme da bude unutra, ne sme se poneti tecnost u koral i sl. sve ovo vazi i za takmicare (35.000) i gledaoce (500.000).

 

napisacu jedan before (o pripremama) i jedan after tekst - o trci i ostalom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...