Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Opa, probao jutros oko pola 8 na skoro prazan stomak, pojeo samo pola banane pre trcanja i uspelo:

 

13866643_10209114800299480_69128757_n.jp

 

 

Svaka mi dala, mislio sam da necu moci :Hail:

:Hail:

 

ja sam se zakucao na oko 5:30 po km i to je to. kad trcima naravno, a ne kad se glupiram :dry:

Link to comment

Bravo :) A ako zelis da odgovoris, koliko imas godina?

Napunio 34 pre dve nedelje, u punoj sam snazi :D Jos da nisam zestoko sjebao nogu kad sam stao na loptu na fudbalu pre nekih 8 godina, verovatno bih bio rame uz rame sa Afrikancima od 1500 do 5000m... Bedak :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

gde smestiti telefon od 5incha dok trchim? ne znam jel i postoje one futrole za oko ruke,ko za manje telefone a i ako ima di cu to ko budala za toliki telefon.

vec par dana odlazem trcanje zbog tog problema, a stvarno, nije izgovor..:(

 

da vratim vreme uzela bih mob 4 incha prakticniji je 100x

Link to comment

gde smestiti telefon od 5incha dok trchim? ne znam jel i postoje one futrole za oko ruke,ko za manje telefone a i ako ima di cu to ko budala za toliki telefon.

vec par dana odlazem trcanje zbog tog problema, a stvarno, nije izgovor.. :(

 

da vratim vreme uzela bih mob 4 incha prakticniji je 100x

jbt, sta ce ti tolki telefon?

Link to comment

ne znam jel moze torbica posto mi treba za gps dok trcim (tel na trcanje nosim zbog aplikacije).mislim da za gps tel. mora delom biti 'otkriven'.

sto toni, to je valjda standardna velicina

fala za aliexpres, izgleda mi ta futrola jedino resenje kolikogod ce delovati debilno prilepljeno na moju nadlakticu, osecacu seko da nosim tablet

Edited by InvisibleLight
Link to comment

pa oki ..imam onda niz resenja

 

pre svega cu pokusati osposobiti stari, klinicki mrtav mob od 4 incha zak oji imam futrolicu

brisanje apps, super lepak i dr. invazivne metode

Link to comment

...ili da kreneš da vodiš log na endomondo, ili gde god sada da vodiš da unosiš manuelno

 

...ili da kreneš da vodiš log na endomondo, ili gde god sada da vodiš da unosiš manuelno

da, na runtasticu..radila par puta ranije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...