Jump to content
IGNORED

Strukovni Humor


betty

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JozoMujica

    173

  • Tpojka

    89

  • Indy

    77

  • Svarog

    50

1 minute ago, Bujodrag said:

Možda ali sam baš to video pre nešto dana na nekom kao philosophy spoof sajtu pa sam tako kontao da ne  radi  :D 

Znači i oni omašili struku. :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 23.2.2019. at 0:09, peralozac said:

Po ovome film obavezno snimiti, prilažem par radnih naziva:

 

The Silence of the Brojila

Fifty Se7en

The Brojila Collector

The Loznica Električna Brojila Massacre

Kiss the Brojila

Electric Zodiac

pošto je prebačeno ovde, samo da prijavim da ne možemo još snimati film. još nemamo kraj. tajanstveni strelac je zaokružio na 70

 

ključni izvodi iz teksta:

Quote

Поново је устрељено бројило на неколико метара од куће и опет нико није ништа ни чуо ни видео.

 

Quote

Приликом ових оштећења не долази до прекида снабдевања струјом него до престанка мерења потрошње тако да грађани то не примете, осим уколико не погледају струјомер.

 

neko zna šta radi i dobro se zabavlja.

Link to comment
  • 4 weeks later...

@peralozac

ostani ovde. pretpostavljam da pitaš za strelca.
(iako sam čula u narodu™ da se za brojilo kaže 'sat za struju', nećemo na satove.)

 

ne brini, čim nešto saznam, prvo ovde javljam. :)
interesantno, nisam čula nikakve priče. sve što znam, znam iz lokalnih novina, a oni praznuju oe nedelje. ako nešto bude, biće objavljeno sledećeg petka.

Link to comment
On 4.5.2019. at 8:32, peralozac said:

Da prebacimo onda i sat za struju ovde.

:lolol:

 

mora da neko čita forum. evo ga apdejt, tj. sve po starom.

 

Quote

 

Minulog vikenda popisivači potrošnje struje prijavili su novih šest upucanih brojila na izdvojenim mernim mestima  u Savskoj ulici, u Lozničkom Polju, potvrđeno je danas (6.5) u ED Loznica.  Između dva popisivanja sa ovim subotnjim otkriveno je ukupno 31 novoustreljeno brojilo čime se njihov broj od prvog slučaja, zabeleženog  pre tri meseca, popeo na 101 ukupno.

Prema informacijama dobro upućenih, tokom minulog meseca ustreljena brojila otkrivena su uglavnom u Trbušnici, a ''rukopis'' je nepromenjen, niko nije ništa ni video ni čuo iako se i ova merna mesta, kao i poslednjih šest nalaze u naseljenim ulicama, u blizini kuća. Ukupna do sada načinjena šteta je oko pet miliona dinara, procenjuju nadležni, a oštećena brojila radnici ED Loznica zamenili su danas.  Podsetimo, prva pucanja u strujomere bila su 5. i 6. februara kada su otkrivena po 22 oštećena brojila na više lokacija u Loznici i Banji Koviljači, zatim, 20. februara  u Klupcima, pa u Trbušnici i sada Lozničkom Polju.

Zvaničnih informacija o ovom slučaju, ko i zašto upucava brojila, nema, a policija intezivno radi na rasvetljavanju ovog nesvakidašnjeg slučaja koji traje već puna tri meseca.

 

 

Edited by Frau Gabrijela
sve: link i kvot
Link to comment
9 hours ago, Frau Gabrijela said:

upucanih brojila

 

9 hours ago, Frau Gabrijela said:

novoustreljeno brojilo

 

9 hours ago, Frau Gabrijela said:

ustreljena brojila

 

9 hours ago, Frau Gabrijela said:

 

9 hours ago, Frau Gabrijela said:

ko i zašto upucava brojila

 

Plus naslov članka "SLUČAJ BROJILA - Više od sto upucanih". I šta sad ja da kažem i koji smajli da stavim? Na sedmom sam strukovno humornom nebu.

 

Nego Gospođo, nešto ste mi sumnjivi, da li imate alibi za februar, mart i april? :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...