Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 minute ago, Tihajeza said:

 

Ne znam šta da mislim o tome... Ako padne Vučić neću imati gde da gledam live? Uvek mogu da pratim forum za toliko.
Mada istina, i ovo 1% što gledam tv, bi palo na 0.3%.

Pa ne znaš ta gledaš na TV-u, ja gledam bukvalno 3 emisije, sve tri su na NOVA, tako da bi meni igralo...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Meni je istekao ugovor sa SBB pre 3 meseca. Muž me nagovara da pređemo na Yettel. 
E sad, jel može mali rezime svega što piše ovde?

1) Yettel ima sve kanale koje ima i SBB? Samo kad šaltaš kanale, duže se čeka? To mi nije problem jer TV palim jednom u mesec dana (ako i toliko).

2) Gledam Youtube i slušam Spotify 99% vremena. Jel net ok za to?

3) Ako zoveš da sbb da se isključiš od njih, zovu te i ponude ti nešto povoljno (godinu dana dinar). Ako je to isti opseg cena kod Yettel, onda da prihvatam, jer me mrzi da se zezam sa majstorima, vraćanjem opreme, potpisivanjima?

 

 

1) Yettel ima kanale sličnije MTS-u ali daleko manji izbor, npr od filmskih imaju samo Pinkov paket i tipa TV1000, ništa HBO ili Cinemaxx ako tako nešto gledaš. Generalno dosta tanak spisak kanala što mi je bio jedan od momenata koji je odlučio da ostanem na MTS koji mi je dao ponudu 24h pola cene kao postojećem korisniku, što je zapravo ekvivalent godinu dana po dinar.

2) Ne mogu da tvrdim jer ne koristim, mada je optika zapravo mts-ova tako da bi to trebalo da šljaka bez problema. One koje znam sa konkretno Yettel netom nisu se bunili, ima i ovde kolega javiće se već neko. Imao sam pre ovoga SBB, čini mi se da mts/yettel optika manje ima prekida u signalu koji su na sbb česti kad je jača kiša npr (:rolleyes:).

3) Ako zoveš SBB ne ponude ti ništa, vrv moraš u poslovnicu mada i tamo teško da ćeš nešto izvući. Fora sa SBB je i što kad imaju mesec dana otkazni rok tako da kad god da rešiš da ih odjaviš računaj da ćeš platiti još mesec dana, tek posle toga skineš opremu i doneseš im pa dobiješ papir da si free. 

Edited by ducca
  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, Valkyrie said:

Ja sam žrtva svojih principa i zato sam na SBB još uvek, a realno su zbog tretmana starih korisnika odavno zreli za doviđenja.

Ja sam prelomila i otkacila ih. Moja majka nece. Ne znam koliko je srecna sto je dobila mene :D

Link to comment

Mene Iris nešto zeza zadnjih 2 meseca, neće da prebaci svaki put kad kliknem +/- kanal na daljincu i onda prešalta 3 kanala odjednom... Doduše nisam obratio pažnju na update, možda to reši.

Edited by ducca
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mene danas zvali iz mts-a

Ponudili mi 18 meseci besplatno za optiku koja je prošla skoro kroz ulicu, rekao da ću razmisliti. 

Posebno mi je interesantno to što su me zvali na službeni broj.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Šta se dešava sa Hipernet tv-om večeras, ne radi na Dorćolu ni u Zemunu da znam…?

Meni malo "štucao" sad je ok...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...