Jump to content
IGNORED

Toronto


bus

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    25

  • Radoye

    7

  • mei

    7

  • jms_uk

    6

Top Posters In This Topic

samo da najavim da planiram da budem u torontu srednje dve nedelje avgusta. spremte se spremte!
Vidimo se! Bice mi tu najverovatnije i dvoje prijatelja iz Italije. What an eventful month.
Link to comment
  • 5 months later...

Pitanje:da li se pod

Family in Canada (parent, grandparent, aunt, uncle, sister, brother, niece, nephew, child or grandchild, spouse or common-law partner who is a Canadian citizen or permanent resident living in Canada)
u onom obrascu za samo - bodovanje (u cilju iseljenja) podrazumeva na primer, ocev brat od strica? mislim, to mu dodje kao neki uncle? (ne iseljavam se, vec pisem neki tekst pa se svi u redakciji samo-bodujemo da vidimo da li smo pozeljni :D )
Link to comment
Pitanje:da li se pod u onom obrascu za samo - bodovanje (u cilju iseljenja) podrazumeva na primer, ocev brat od strica? mislim, to mu dodje kao neki uncle? (ne iseljavam se, vec pisem neki tekst pa se svi u redakciji samo-bodujemo da vidimo da li smo pozeljni :D )
ne, samo direktna braca ili sestre od roditelja.
Link to comment

A kako da popunim sekciju Factor 6 ? Adaptability(maximum 10 points)ako nemam Accompanying Spouse / Common-Law Partner(ja ubacila da je taj neko not apllicable da bih zavrsila upitinik, i dobila sam 73 poena :D )Ali svejedno, sta ako neko ide sam? Kako da popuni ovaj deo?

Link to comment
A kako da popunim sekciju Factor 6 ? Adaptability(maximum 10 points)ako nemam Accompanying Spouse / Common-Law Partner(ja ubacila da je taj neko not apllicable da bih zavrsila upitinik, i dobila sam 73 poena :D )Ali svejedno, sta ako neko ide sam? Kako da popuni ovaj deo?
pa ako nemas, onda je N/A.
Link to comment
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...