Jump to content
IGNORED

Toronto


bus

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    25

  • Radoye

    7

  • mei

    7

  • jms_uk

    6

Top Posters In This Topic

kakvo vam je vreme tu u martu? idem u usa pocetkom marta, pa sam mislio da svratim do dede u toronto sredinom meseca na neki dan.edit: pitam prvenstveno zbog radi transporta

Edited by jms_uk
Link to comment

vreme je kanadsko, odes na rucak u kaputu, posle dva sata bez parke preko kaputa ne izlazi.ali mi volimo tako da nas moody weather mal-tretira.timhortonka8.jpgcrveni, ja sam zaduzena za pop culture

Edited by PussyGalore
Link to comment
kakvo vam je vreme tu u martu? idem u usa pocetkom marta, pa sam mislio da svratim do dede u toronto sredinom meseca na neki dan.edit: pitam prvenstveno zbog radi transporta
U martu je uglavnom bedno (ako si letnji tip). Do duboko u mart zna da veje sneg i bude -20 (u ekstremnim slucajevima) i takve grozote. Naravno, to ne znaci da ce aerodrom biti zatvoren (naviklo se, imaju se metodi borbe), a i autobusi i vozovi ce ici (recimo iz New Yorka). Dakle, transport ne bi trebalo da ti bude problem. Pravo prolece (divno vreme za posetu) dolazi u aprilu ili maju, kako se zalomi.EDIT> Kao i uvek <_< Edited by crveni autobus
Link to comment

hvala na brzom odgovoru :)razmisljao sam se izmedju voza i kola, posto su avioni malo skupi tu oko uskrsa.tako da najverovatnije ce biti voz, osim ako ne uleti neka dobra cena za avion.

Link to comment
hvala na brzom odgovoru :)razmisljao sam se izmedju voza i kola, posto su avioni malo skupi tu oko uskrsa.tako da najverovatnije ce biti voz, osim ako ne uleti neka dobra cena za avion.
Nea na cemu. Usput, voz (ako dolazis iz New Yorka) je skuplji i sporiji od autobusa. Takodje, autobusi idu mnogo cesce, a staju prilicno centralno u oba grada. Nisu ti ni kola losa opcija, niti ih je skupo rentirati, jedino nemam iskustvo s rentiranjem izmedju zemalja. Letenje u Toronto je skupo, jer je ovaj aerodrom ovde grozan s taksama. Porter Airlines, kompanija koja leti na Toronto City Centre Airport (i samim time izbegava kretenske takse na Pearsonu) vec dugo prica da ce uvesti liniju za NYC, mada jos nista od toga. Proveri sledece godine.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...