Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

...moracu da preispitam svoje stavove glede dell-a, ne racunajuci dizajn...ovaj lenovo T61, :wub: , izgleda stvarno profi, nije mnogo tezak i nevidjeno je tih...za ovih par dana, utisak je da ne grca ni malo, ma koliko ga akao, a umem da mucim masinu...pavi business suite, ne osecam razliku u odnosu na desktop koji koristim gajbi...Intel T7300 procesor izuva...euforija totalna :)t61_300x250.jpgedit: na slici izgleda siv, ali nije...ta monolitna crna boja karakteristicna za ibm, uz jednostavan ostar dizajn ga upravo i cini 1 ozbiljnim racunalom u estetskom smislu...sto se mene tice, 5 zvezdica....

Edited by BigLebowsky
Link to comment
...moracu da preispitam svoje stavove glede dell-a, ne racunajuci dizajn...ovaj lenovo T61, :wub: , izgleda stvarno profi, nije mnogo tezak i nevidjeno je tih...za ovih par dana, utisak je da ne grca ni malo, ma koliko ga akao, a umem da mucim masinu...pavi business suite, ne osecam razliku u odnosu na desktop koji koristim gajbi...Intel T7300 procesor izuva...euforija totalna :)t61_300x250.jpgedit: na slici izgleda siv, ali nije...ta monolitna crna boja karakteristicna za ibm, uz jednostavan ostar dizajn ga upravo i cini 1 ozbiljnim racunalom u estetskom smislu...sto se mene tice, 5 zvezdica....
Heh, i ja sam IBM fetishista, pa znam o cemu govoris glede dizajna.Inace, fantasticna sprava (sto si i sam vec video). U zdravlju da ga koristis :)
Link to comment
...moracu da preispitam svoje stavove glede dell-a, ne racunajuci dizajn...ovaj lenovo T61, :wub: , izgleda stvarno profi, nije mnogo tezak i nevidjeno je tih...za ovih par dana, utisak je da ne grca ni malo, ma koliko ga akao, a umem da mucim masinu...pavi business suite, ne osecam razliku u odnosu na desktop koji koristim gajbi...Intel T7300 procesor izuva...euforija totalna :)t61_300x250.jpgedit: na slici izgleda siv, ali nije...ta monolitna crna boja karakteristicna za ibm, uz jednostavan ostar dizajn ga upravo i cini 1 ozbiljnim racunalom u estetskom smislu...sto se mene tice, 5 zvezdica....
koji tacno model imas, ima jedno 10 raznih T61?
Link to comment
Heh, i ja sam IBM fetishista, pa znam o cemu govoris glede dizajna.Inace, fantasticna sprava (sto si i sam vec video). U zdravlju da ga koristis :)
Pretpostavljam da u kući držiš neki blade server, jerbo IBM već 3 godine ne pravi PC računare? :)
:blink: Još nisu odustali od malog crvenog džojstika na sred tastature ??
A™. I dalje je tu, mada ne vidim zašto bi smetao...
Link to comment
Pretpostavljam da u kući držiš neki blade server, jerbo IBM već 3 godine ne pravi PC računare? :)A™. I dalje je tu, mada ne vidim zašto bi smetao...
Ne, blade je na poslu.A s'obzirom da je Lenovo nastavio sa ThinkPad linijom, nema razloga da batalim taj fetish.A u bradavicu™ ne dirati. To je ™.
Link to comment
koji tacno model imas, ima jedno 10 raznih T61?
...konfiguracija ima raznih, video sam na netu, a na samim lapovima oznaka je samo t61...lm, moj ima gb rama, nvidia grafiku, centrino core 2 duo na 2ghz (Intel T7300), 120 giga hard, rezac, citac kartica i gedzete, tipa otisak prsta i sl...ekran mu je 15.4" wide, a os XP pro...odlican, stvarno sam prezadovoljan...
Link to comment

Jel moze savet?

Pavilion G5002Intel Celeron M 4301.73 Ghz128 Mb Intel Graphics Media Accelerator80 Gb1024 MbDVDRW15.4" WXGA Brightview Breedbeeld1280 x 8002.98 kg
Za +- 500 evra...Ja se nesto tripujem na meka, ali stvarno mi hitno treba komp...Pa dok skupim pare, da posluzi ovaj gore :)
Link to comment
Proslo je vreme kada su Dell, IBM i Toshiba bili sigurna kupovina, a ostali macka u dzaku. Trziste se promenilo, i sada i Dell fula, a Asus i Acer, naprimer, prave jako dobre sprave.Koliko mi se cini, trenutno Acer ima nekoliko best buy modela u 15-17" kategoriji, makar na domacem trzistu. Aspire 7520G i 5920G, npr.
Za Acer ne bih rekao, ali moguce da su se stvari promenile. Pre dve godine svi su izbegavali Acer.Ovo trziste se dosta promenilo otkako je Dell uveo onlajn sklapanje konfiguracije i narudzbu i poboljsao kompletnu distribuciju. To mu je omogucilo da se igra sa marzom, da ne mora da trosi mnogo para na distribuciji i prodajnu snagu. Taj pad u ceni ostali pokusavaju da vijaju, a neki su izasli sa tog trzista zbog prevelike konkurencije (IBM). Prica je da je prvi koji je slupao kvalitet upravo Acer. HP se pokusao takmiciti sa Dellom na osnovu cena ali to je bilo nemoguce jer Dell jako malo ulaze u R&D, a distribucija im nije ni blizu efikasna kao Dellova. Pretpostavljalo se da ce HP vladati trzistem racunara (to je bila i ideja kada su se sklopili sa Compaqom), ali su pokusali da kopiraju Dell i sada posluju sa marzom od ispod 2%, dok Dell ima najveci trzisni udeo i marzu nesto ispod 10%. Tako da im je i direktorka 2005. abdicirala zbog lose strategije. Vrednost celog HP-a otprilike jednaka njegovoj diviziji za stampanje i obradu slika, pa se iz toga i vidi sta investitori misle o ostatku HP-a. Ali HP lapoti su i dalje dobri.Od ostalih: Vaio je sure thing, sto se mene tice ipak preskupImam FS Turion A 1650G i za sada je samo dvd rezac morao biti menjan, dok su kod poznanika riknjavale ploce, menjale se neke zezancije...Toshiba - ne secam se da se neko zalio na njuDell - svi koji su ga doneli kao suvenir sa work&travela u Americi ga rabe bez problema... Edited by Maltese
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...