Jump to content
IGNORED

Nestanak Ane Volš


3opge

Recommended Posts

9 hours ago, Patty Lee said:

Nero ne radi ti link, to jest ako čitaš iz Srbije neće da otvori :dry:

 

Btw, baš sam se pitala šta će biti s ovim likom i hoće li se izvući pošto telo, kontam, neće naći nikad, do sad je samlevena u prah.
 

Dobro, još nije gotovo, ima vremena da se izvuče. 


Izvinjavam se, jel radi ovaj?

 

U sazetku ovo:

 

(CNN)Brian Walshe killed and dismembered his wife Ana Walshe and disposed of her remains in dumpsters because he wanted to end their marriage, a prosecutor with the Norfolk district attorney's office said at his arraignment on Wednesday.

"Rather than divorce, it is believed that Brian Walshe dismembered Ana Walshe and discarded her body," prosecutor Lynn Beland said.

In their criminal complaint prosecutors stated that Brian Walshe assaulted and beat his wife to death.

  • Tužno 9
Link to comment
3 minutes ago, nera said:


Izvinjavam se, jel radi ovaj?

Radi, al’ nema veze, okačio je posle @vememah onaj proxy preko koga može da se pristupi svemu ikada. :)
 

Ja se stvarno nadam da ovi imaju dovoljno dokaza i da neće biti opet Kejsi Entoni situacija, gde su doduše imali i telo ali… pa znamo šta je bilo na kraju.

Link to comment
3 minutes ago, Patty Lee said:

Radi, al’ nema veze, okačio je posle @vememah onaj proxy preko koga može da se pristupi svemu ikada. :)
 

Ja se stvarno nadam da ovi imaju dovoljno dokaza i da neće biti opet Kejsi Entoni situacija, gde su doduše imali i telo ali… pa znamo šta je bilo na kraju.

 

Pa trebalo bi da ovde ima dosta posrednih dokaza tj "circumstancial evidence", ovaj psiho je usput i retard i napravio je sve greske na koje su ih hvatali ikada.

 

A Kejsi Entoni su i preterali sa optuznicama, bilo 15 ili 16 tacaka i dali onom ludom advokatu Baezu priliku da napravi show program i ode mas u propast

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

montrum je kroz gugl pretrage maltene ispricao sta je sve uradio

 

Hm kako dokazati da je on guglao. Mislim ocigledno je da je on i da imaju DNK dokaze ali ovo sto je guglavo moze im eventualno pomoci oko timeline i prikupljanja drugih dokaza ali ne i kao direktan dokaz na sudu.

Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

montrum je kroz gugl pretrage maltene ispricao sta je sve uradio

 

Ja kapiram da psihopate misle za sebe da su prepametni i niko im nista ne moze, ali ako pogledas jednu onu true crime treš emisiju na ID ili C&I kanalu vidis da:

1.prvo proveravaju supruznike i bliske srodnike i prijatelje

2.sta su kupovali, racune, aktivnosti na bankovnim racunima, gde su isli i sta su trazili po internetu

3.polise osiguranja

 

I oni opet rade isto :isuse:

Link to comment
8 minutes ago, Midgeta said:

 

A Kejsi Entoni su i preterali sa optuznicama, bilo 15 ili 16 tacaka i dali onom ludom advokatu Baezu priliku da napravi show program i ode mas u propast

I know, ona je još ispala pametna što je odbila da potpiše sporazum o priznanju, i što je imala advokata koji se nije libio da napravi cirkus. I na kraju nikom ništa, a dete mrtvo...

Link to comment
6 minutes ago, bags said:

 

Hm kako dokazati da je on guglao. Mislim ocigledno je da je on i da imaju DNK dokaze ali ovo sto je guglavo moze im eventualno pomoci oko timeline i prikupljanja drugih dokaza ali ne i kao direktan dokaz na sudu.

 

 na tabletu sestogodisnjeg sina sigurno nije guglao niko drugi. ali razumijem sta kazes, to je indicija.

 

4 minutes ago, Midgeta said:

 

Ja kapiram da psihopate misle za sebe da su prepametni i niko im nista ne moze, ali ako pogledas jednu onu true crime treš emisiju na ID ili C&I kanalu vidis da:

1.prvo proveravaju supruznike i bliske srodnike i prijatelje

2.sta su kupovali, racune, aktivnosti na bankovnim racunima, gde su isli i sta su trazili po internetu

3.polise osiguranja

 

I oni opet rade isto :isuse:

 

da bre, taj osjecaj da sve mogu, svi su uvjereni u njihove rijeci i sve im pripada i na kraju cesto odrade zlocin ko ispodprosjecan sibicar

nikakva utjeha nikome, doduse

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Patty Lee said:

I know, ona je još ispala pametna što je odbila da potpiše sporazum o priznanju, i što je imala advokata koji se nije libio da napravi cirkus. I na kraju nikom ništa, a dete mrtvo...

 

Ona je ispala ekstra pametna sto se pravima luda i njena familija sto je play along kao cale je/(ni)je zlostavljao, brat, keva cmizdrili, levo desno i eto ga cirkus.

Taman ko poruceno, a ona slobodna zena zabole je, a dete :sad:

Tuga

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, bags said:

 

Hm kako dokazati da je on guglao. Mislim ocigledno je da je on i da imaju DNK dokaze ali ovo sto je guglavo moze im eventualno pomoci oko timeline i prikupljanja drugih dokaza ali ne i kao direktan dokaz na sudu.


Obicno mogu da dokazu bar da su minimalne sanse da je neko drugi pretrazivao. Ako nista drugo, to im je dalo materijala da zaplene i pretraze svaki milimetar prostora gde se kretao.

 

Usudila bih se da spekulisem da njemu i nije bilo toliko vazno da se pokrije. Cekao je da ide u zatvor na par meseci i verovatno shvatio da ce ona da iskoristi to vreme da pobegne sa decom negde. Sto je verovatno i njoj bilo u glavi. I to je resio da spreci na ovaj nacin.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

 na tabletu sestogodisnjeg sina sigurno nije guglao niko drugi. ali razumijem sta kazes, to je indicija.

 

 

 

 

Slušala sam sad, ono što navode je da google search nije dokaz, ali jeste alat koji je imao u podrumu kao i DNK na njemu. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...