Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Najbogatiji african-american  danas je ponudio da kupi tviter za 43milijarde dolara. Divna vest za slobodu govora. Ova bolesna progresivna levica polako gubi bitku od zdravo-razumne vecine ciji se glas agresivno gusi vec dve godine po MSM i mrezama.  

 

 

Radnici tvitera za par sati imaju kolektivan sastanak i verovatno mental breakdowns pri pomisli da rade za elon maska :heart:

 

Kako se resiti woke i cancel kulture :lolol:

 

 

Link to comment
Najbogatiji african-american  danas je ponudio da kupi tviter za 43milijarde dolara. Divna vest za slobodu govora. Ova bolesna progresivna levica polako gubi bitku od zdravo-razumne vecine ciji se glas agresivno gusi vec dve godine po MSM i mrezama.  
 
 
Radnici tvitera za par sati imaju kolektivan sastanak i verovatno mental breakdowns pri pomisli da rade za elon maska [emoji813]
 
Kako se resiti woke i cancel kulture [emoji38]ol:
 
 
aj sad zivotati svojim rechima, ko kupuje, shta kupuje, ko se onesveshcuje i svi zashto? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

aj sad zivotati svojim rechima, ko kupuje, shta kupuje, ko se onesveshcuje i svi zashto? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Elon Musk kupio 9% deonica twittera, sad poslao ponudu da ih sveeee kupi. Ako mu ne udovolje, onda ce valjda prodati ovih 9% koje poseduje.

Link to comment
46 minutes ago, gospa buba said:

aj sad zivotati svojim rechima, ko kupuje, shta kupuje, ko se onesveshcuje i svi zashto? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

Elon Musk najavljuje kupovinu Tvitera, tj. vlasničkog udela (već ima neki procenat akcija).

 

Kao libertarijanski idiot, očekuje se da novi vlasnik bude za apsolutnu slobodu govora.

 

Kao woke idioti, očekuje se da ekipa koja danas upravlja Tviterom odgovori u kolektivnim ostavkama/samoubistvom.

 

Nema normalan čovek za koga tu da navija.

 

Link to comment

Taj čovek se prečesto ponaša jako iracionalno.

Da sam pristalica teorija zavere, verovao bih da je on nečiji projekat, jer prosto deluje da nije dorastao mnogim stvarima kojima se bavi…

 

Znači, kupiš deonice tvitera, pridružiš se odboru, pa onda ipak odustaneš jer ti odjednom nešto ne odgovara, hoćeš da kupiš sve…

Inače, 43 milijarde u kešu nisu tako lako izvodljive pošto je njegovo bogatstvo vezano za deonice Tesle. Verujem da i tu neki odbor mora da mu dozvoli prodaju toliko deonica odjednom, jer to bi sigurno oštetilo kompaniju.

 

Ali baš bih voleo da mu ovo prodje i da vidim šta će onda…

Link to comment

ne bih ja rekao da je elon toliko iracionalan, vrlo uspešno on gejmjuje tržište  jer im podilazi stavovima i mimovanjem....jedan od nas, dobri milijarder :isuse:

 

ovo sa twitterom vuče na tradicionalni elonovski pump & dump, ne?

 

 

  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ovo sa twitterom vuče na tradicionalni elonovski pump & dump, ne?

Pa koliko vidim izgleda da su ga iskulirali pošto cena deonica pada.

Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

ne bih ja rekao da je elon toliko iracionalan, vrlo uspešno on gejmjuje tržište.  jer im podilazi stavovima i mimovanjem....jedan od nas, dobri milijarder :isuse:

 

ovo sa twitterom vuče na tradicionalni elonovski pump & dump, ne?

 

To stoji, ali celokupan njegov nastup ne ostavlja utisak mudrog i promišjenog čoveka.

Oduvek mi je više delovao kao attention whore nego bilo šta drugo.

Nespojivo mi takvo ponašanje sa čovekom koji vuče neke bitne konce… dovoljno samo po da se setim one epizode sa spašavanjem dečaka iz pećine na Tajlandu, totalno sumanuto.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

To stoji, ali celokupan njegov nastup ne ostavlja utisak mudrog i promišjenog čoveka.

Oduvek mi je više delovao kao attention whore nego bilo šta drugo.

Nespojivo mi takvo ponašanje sa čovekom koji vuče neke bitne konce… dovoljno samo po da se setim one epizode sa spašavanjem dečaka iz pećine na Tajlandu, totalno sumanuto.

u odnosu na koga poredis ? Koliko ljudi znas koji su toliko uspesni ? Mozda i jeste toliko uspesan jer je drugaciji 

Link to comment

Recimo u odnosu na CEO-e drugih velikih kompanija i ljude koji su se smenjivali na listama najuspešnijih i najbogatijih do sad.

Nemam ja problem sa tim što je on drugačiji i ekscentričan, već samo utisak da on nema taj kapacitet koji mu se pripisuje.

Edited by mraki
Link to comment
Quote

Billionaire Tesla CEO Elon Musk acknowledged Thursday at the TED2022 conference in Vancouver that he is “not sure” he’ll actually be able to buy Twitter. The comments came hours after a regulatory filing revealed that he offered to acquire the company for $54.20 per share, or about $43 billion.

:fantom:

Edited by mraki
Link to comment

Mask ima Asperger sindrom, ko razume shvatice. 

 

U svakom slucaju za godinu dana bice jedna sasvim druga prica. Napokon ce woke biti sahranjen, ponajvise joe rogan (demokrata btw) i masku. 

Psihijatri i psiholozi vec imaju pune ruke posle a tek ce talas ovih emotivno nestabilnih nezrelih spodoba da navali. Bice za farmu opet trljanja ruku i skakanja akcija kad krenu antidepresivi da se dele sakom i kapom. 

Mark my words. Again. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
14 hours ago, mraki said:

Taj čovek se prečesto ponaša jako iracionalno.

Da sam pristalica teorija zavere, verovao bih da je on nečiji projekat, jer prosto deluje da nije dorastao mnogim stvarima kojima se bavi…

 

Musk ima Aspergera (tj on kaze da ima, ali deluje mi belieavable). Po definiciji niko sa Aspergerom ne moze biti bas jak u bilo cemu gde trebaju jaka socijalna inteligencija i manipulacije, planiranja itd, to su ljudi sa jako jako losom egzekutivnom funkcijom. Il je neciji projekat il ima savetnike, na kraju dovoljno da neko ima interests u njegovom biznisu (a sigurno ima), bice tu i informacija i preporuka, tesko da bi vukao konce sam svejedno.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...