Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

1 hour ago, Zli Gli said:

Nije dovoljno bombasticno + se ne pominju nadljudski napori srpskog heroja Jokica, rutinski bi me odjebali

 

Ubaci jos veceg srpskog heroja Djovaka, srecni oni i srecan ti :fantom:

  • +1 2
Link to comment

jel ima negde podatak koliko ekipa ima dodavanja lopte po utakmici/poenu kako god?

bas me zanima gde je denver u toj statistici

cini mi se prilicno visoko

Link to comment
17 minutes ago, 1n54jd3r said:

evo nekih 18 minuta basket poezije...Jokic&Jamal, 2-man game za koji nijedna ekipa nije pronasla odgovor

 


ova dvojica ko’ blues brothers:

 

”najeksplozivniji duo posle nitra i glicerina” 😂

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

 

Ubaci jos veceg srpskog heroja Djovaka, srecni oni i srecan ti :fantom:

 

Jokic i Srbija prizeljkuju Hita

Ali od Bostona sleduje im kita

 

I ako mozemo da ne pominjemo u istoj recenici coveka koji je u najjacoj teniskoj eri isplivao kao GOAT ispred svajcarskog snoba i spanskog kiborga, i jednog koji u nikad lezernijoj eri NBA lige ceka 3x lakseg protivnika u finalu da bi se borio za titulu u haoticnoj sezoni bez dominantne ekipe... Nije u redu, zaista. 

  • Haha 8
Link to comment

gotovo je ovo

kapitalističkoantiđokovićevska espn govna već počeli da snimaju four days in may

sutra će i iz kladionice zvati glija da može doći da podigne dobitke

  • Hvala 1
Link to comment

Poceli su da uzdizu Denver na ESPN-u  sedam sezona kasnije  i posle peteodnevnog parastosa za Lejkerse:) Sve nekako vestacki i fuserski, i dalje je tuga ocevidna.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Micko8 said:

Poceli su da uzdizu Denver na ESPN-u  sedam sezona kasnije  i posle peteodnevnog parastosa za Lejkerse:) Sve nekako vestacki i fuserski, i dalje je tuga ocevidna.

 

Znači još ti ostao. 

Link to comment

 

14 hours ago, Zli Gli said:

 

Jokic i Srbija prizeljkuju Hita

Ali od Bostona sleduje im kita

 

I ako mozemo da ne pominjemo u istoj recenici coveka koji je u najjacoj teniskoj eri isplivao kao GOAT ispred svajcarskog snoba i spanskog kiborga, i jednog koji u nikad lezernijoj eri NBA lige ceka 3x lakseg protivnika u finalu da bi se borio za titulu u haoticnoj sezoni bez dominantne ekipe... Nije u redu, zaista. 

 

Kako nije bilo dominatnih ekipa, pa Baksi i Boston...ups.

Link to comment

Španski kiborg lol

A bratungica 6-0/185, takve nacrtaju na voyager kad ga pošalju da leti ka drugim zvezdama da vanzemaljci vide kako izgleda average Joe.

Link to comment

Ma i meni izgleda ocajno ali naravno da sam mislio na izdrzljivost i snagu za duge meceve, pre svega na sljaci, zbog cega i jeste tu gde jeste.

 

Boston nije dominantna ekipa a Baksi bi bili sa 100% zdravim Midltonom, ovako kao da su celu sezonu igrali bez njega jer i kad se vratio nije igrao nista. 

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...