Jump to content
IGNORED

US(r)Open 22


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Tsai said:

Tim "sam pao sam se ubio" :fantom:

 

Da ne poverujes sta se sve izdogadjalo, pocev od onog napucavanje sudije. Pa jos sledi cirkus sa Australijom, bukvalno najtezi lik za navijanje, al nas je, jebem ga ludog.

 

Mogao je ladno da bude njabolji sportista ikad.   

  • +1 5
Link to comment

On je vec jedan od najvecih sportista ikad, ali ovo budalesanje s vakcinom mi je zaista umanjilo velicinu i navijam naravno, ali ni 20% kao ranije. Bas sam uhvatio sebe tokom finala Vimbldona da sam maltene indiferentan dok ne zagusti..

 

Kolko god ono u Australiji bilo mucno i dramaticno ovog puta me apsolutno ne dotice ako ne bude otisao. Imao je 6 meseci fore da revidira stav, sam je rekao da je spreman da plati cenu... pa evo nek plati

  • +1 1
Link to comment

Agreed, nek plati. Kad bi moglo i ovih milijardu ipo ostalih nevakcinisanih što mi se kešaju svaki dan o rame u prodavnici bez maske da plate nekako, pa da budemo barabar. 

 

Teška budalaština. Djoković ugrožava javno zdravlje u avgustu 2022. kad o Covidu ozbiljno misli 17 ljudi, od čega je 11 sa ovog foruma. 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
  • Amos unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...