Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

8 hours ago, dragance said:

Da li si ti svestan da su Barnes, Richmond, Twickenham, Hampton i Kew pored Brentforda, kao i što su pored Hounslow - a Chiswick pripada Hounslow Borough? 

 

Savršeno :fantom: Znam londonske boroughs u prste, skoro kao beogradske. (Ili bankokške, ili asunsionske...)

  • +1 1
Link to comment

Таиво Авонији, шпиц из Унион Берлина, у Нотингему. Био је добар у Бундесу.

Link to comment
19 hours ago, ArleKino said:

 

Pa računamo da je Jesus taj, a Nketiah da se rotira s njim ili kad Jesus igra krilo.

 

Arteta je učio fudbal iz Pepovih skripti, još nije dobio onu sa Haalandovom sličicom.

 

jel ste vi prespavali poslednje dve godine u kojima smo svi zaključili da je jesus jeste odličan i veoma potcenjen igrač, ali je najbolji kad nije špic? 

 

17 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Arsenal and Manchester City have reached full verbal agreement today for Gabriel Jesus. Deal in place after new meeting - been told guaranteed fee is £45m. 🚨🇧🇷 #AFC

Arsenal are now working on personal terms with Gabriel’s camp - final step to get the deal completed very soon.

 

doveli smo haalanda za £6m znači, kakvi bogovi net spendinga :laugh:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
41 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

doveli smo haalanda za £6m znači, kakvi bogovi net spendinga :laugh:

 

Napravićemo mi od tebe LFC-Style Net Spend fanatika yet, videćeš.

 

Jesi uračunao 90 miliona za rezervnog levog beka i rezervnog zadnjeg veznog?

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Živa šteta da 40+ miliona za Cucurelu pokvari ovaj saldo :sad:

 

tbh za mene je dovoljna pobeda što se liverpul uopšte nalazi u ovoj konverzaciji, nije da me previše zanima ganjanje tog net spend trofeja sad kad ste već spušteni na naš nivo :fantom:

 

žao mi što je otišao bazunu ali je jbg dobar deal za sve tri strane, a imamo i buy-back clause

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...