Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

philips je zamena za fernandinja, gundogan će da ode samo ako on hoće...kao i svi ostali uostalom, pošto pep generalno ima politiku da ako se nekome više ne igra za siti samo treba da kaže.

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

philips je zamena za fernandinja, gundogan će da ode samo ako on hoće...kao i svi ostali uostalom, pošto pep generalno ima politiku da ako se nekome više ne igra za siti samo treba da kaže.

 

Kad ni ne primijeti odlazak sa beskonačno duge klupe. 

 

Jedan takav je skori odlazak Jesusa u Arsenal, navodno 7-10 dana do kompletiranja transfera.

 

Spursi me obradovali ponudom Barci za Lengleta (posudba).

Link to comment

pa ne, nego kad zna da će svakako retki da se odluče za tu opciju jer neće nigde naći bolji fudbal i zdraviju sporcku priču

 

nego arle hoćete dovesti i nekog špica posle isusa i raphinhe, zar vam to nije bio prioritet ovog leta? :huh:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Pep je resio da ove godine osvoji sva takmicenja gde ucestvuje. Ako ne bude puno problema sa povredama kljucnih igraca, ima sve sanse i da uspe u tome. Najveci problem moze da mu bude ovaj moj jinx.

Edited by San Epifanio
Link to comment
32 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nego arle hoćete dovesti i nekog špica posle isusa i raphinhe, zar vam to nije bio prioritet ovog leta? :huh:

 

Pa računamo da je Jesus taj, a Nketiah da se rotira s njim ili kad Jesus igra krilo.

 

Arteta je učio fudbal iz Pepovih skripti, još nije dobio onu sa Haalandovom sličicom.

Link to comment

Arsenal and Manchester City have reached full verbal agreement today for Gabriel Jesus. Deal in place after new meeting - been told guaranteed fee is £45m. 🚨🇧🇷 #AFC

Arsenal are now working on personal terms with Gabriel’s camp - final step to get the deal completed very soon.

  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

engleski pirlo :fantom:

 

Fabian Delph II

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
12 hours ago, Weenie Pooh said:

Da mi ne zamere Surčinci, ni ja ne živim u Beogradu, čak ni tehnički.

 

(Mi sa severne strane Dunava, mi smo Mitteleuropa :nobles:)

 

Eriksen je živeo u Tottenhamu što je gospodski kraj (još malo pa Islington!), dakle zna sigurno da razlikuje Brentford, Hounslow, od proper prestonice.


Da li si ti svestan da su Barnes, Richmond, Twickenham, Hampton i Kew pored Brentforda, kao i što su pored Hounslow - a Chiswick pripada Hounslow Borough? 

Link to comment
9 hours ago, Filozof manijak said:

Arle, kad se sumira prošla sezona, jel si i dalje zagovornik taga artetaout:D

 

Porota će dati Lego Pepu i ovu sezonu da potvrdi tag. :) 

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...