Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

nisam gledo fulam dok je bio u drugoj ligi, al ovo mi se prilicno svidja, lici mi na borusiju onoma, presing od prve do poslednje linije.

kakvi su po pitanju igrackog kadra? 

znam samo mitra jbg.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

nisam gledo fulam dok je bio u drugoj ligi, al ovo mi se prilicno svidja, lici mi na borusiju onoma, presing od prve do poslednje linije.

A svi igraju ili pokusavaju to prvo poluvrijeme, fora je koliko mogu vezati takvih minuta i utakmica, duga sezona.. Ovo je super, isto ovako je Silva poceo s Evertonom, pu pu

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Bogotac said:

Pool los za sada

 

Sve ide po planu, u drugom poluvremenu ulazi Darwin da izjednači. Bod po bod, i eto top six plasmana.

 

16 minutes ago, ducca said:

Klopp bolećivi nek gura celu sezonu sa Firminom na CF, nikakav problem. Bilo bi glupo da se takav majstor nešto uvredi.

 

Nije problem Firmino nego opet nemaju nikakvu igru kroz sredinu, odvaljuje i Fulham presingom čim priđu centru, lopta stalno ide unazad. Mogu samo da šire od beka do beka dok se ne nađe prostor za centaršut. To nije problem braniti za strpljive i fizički solidne timove.

  • +1 2
Link to comment

Neverovatno koliko je Mitrović napredovao u igri glavom poslednje dve godine. Od kretanja da primi centaršut, postavljanja, duela, do samog udarca.

Edited by Godfrey
  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...