Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

42 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Znaš za koga definitivno nisu zainteresovani?

 

 

MUFC Twitter na aparatima.

 

Nkunku se nećkao oko novog ugovora, a onda je čuo da se United raspituje za njega.

 

 

 

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment

jel vi ovo pokušavate da nam svima napravite junajted simpatičnim ovim repetativnim mimovanjem? uspelo je sa arsenalom, u jednom trenutku sam počeo da navijam za njih u inat smaračkom internetu koji nikad nije sreo foru koju ne vredi ponoviti 750 puta...dnevno :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
jel vi ovo pokušavate da nam svima napravite junajted simpatičnim ovim repetativnim mimovanjem? uspelo je sa arsenalom, u jednom trenutku sam počeo da navijam za njih u inat smaračkom internetu koji nikad nije sreo foru koju ne vredi ponoviti 750 puta...dnevno :dry:
taman da obrnes krug

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Eriksen navodno bira između Man U i Brentforda. Malo čudno, ali hajde.

 

Arsenal ganja Raphinhu i nastoji iskoristiti Barcelonin kokuzluk da zgrabi Brazilca.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Eriksen navodno bira između Man U i Brentforda. Malo čudno, ali hajde.

 

Hoce li to biti poslednji ekser na kovceg Junajteda, ako ovaj odabere Brentford pre njih?

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

 

Hoce li to biti poslednji ekser na kovceg Junajteda, ako ovaj odabere Brentford pre njih?

 

Prije posljednji plamen pred sipanje u urnu. 

 

Mada, po Paddy Poweru, United je favorit da ga potpiše, ipak su ponudili više para od Brentforda (što je još jedan momenat how mighty have fallen).

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ali London je London. 

 

A Hounslow je Hounslow.

 

Brentford je London otprilike koliko je i Surčin Beograd.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...