Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

17 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Još gore, pročitao sam kao da hoćeš da kažeš da Višković prelazi na Arena Sport, došlo mi da skočim s mosta.

 

Pravicemo mi Gojka od blata, ovi sa Arene su 10 puta godi od SK komentatora.

 

Ne znam da li da uzmem Arena could, cak nisam siguran ni da li ce, odnosno koliko ce Arena pokrivati EFL. Za EPL mi je lako, pre cu gledati stream.

Link to comment

Ma ne mogu da budu gori od Viškovića. Možda u zbiru nekako, ali nije fizički moguće kompresovati više nadobudnosti i nemanja pojma u jedno ljudsko biće.

  • +1 7
Link to comment

Ne znam zašto se očekuje da komentator bude zabavljač, kao oni Brazilci što viču goooooool 30 sekundi. Dovoljno je da koliko toliko ispratiš dešavanja na terenu, ne budeš iritantan, i ne pokušavaš da istakneš sebe u prvi plan. Ovi sa Arene što rade LŠ uglavnom ispunjavaju ove proste uslove.

  • +1 1
Link to comment

WHU su zadnjih godina često prenosili bez komentatora, kad igraju protiv manje atraktivnih protivnika. Imo. najbolji način da se gleda fudbal. 

  • +1 4
Link to comment

Razmisljam se da prodam stan po paprenoj ceni, krenem jako pa valjda ce neko da se upeca. I da ga onda rentam od tog kupca za neku sitninu, kolko moze biti renta u Beogradu, zivim ko lord.

 

Ovo sto je Inter uradio Celziju je za fudbalske anale, ne pamtim vecu pizdariju od transfera. I to u klubu koji je pre par sezona pljunuo 80M za golmana kojem je godinu dana kasnije trazio zamenu. Bravo Marina. Bitno da uvek zicka koje milionce vise za sve odlazece igrace.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

FV2iCLGXwAEq1B_?format=jpg&name=large

 

Halid Invalid Bulahruz, gde su se njega setili :D 

 

Steve Sidwell, da sam juče umro, ne bih znao da je nosio #9.

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

Kakva igračina, kakva ljudina :ziga:

 

Image

 

9 minutes ago, copkillah said:

A u međuvremenu, 1 tužna ljudska priča:

 

 

Odakle mu ta ideja, naopako? Na njegovim pozicijama kod nas ubedljivo najveća guža, a nema platu da bude squad player.

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

Ovo sto je Inter uradio Celziju je za fudbalske anale, ne pamtim vecu pizdariju od transfera. I to u klubu koji je pre par sezona pljunuo 80M za golmana kojem je godinu dana kasnije trazio zamenu. Bravo Marina. Bitno da uvek zicka koje milionce vise za sve odlazece igrace.

 

skoro kao onaj put kada je igrač bio u mlađim kategorijama kluba, pa je otišao kao slobodan igrač, pa se vratio u klub za tadašnjih sto miliona evra i nije ništa uradio, da bi zatim ponovo otišao kao slobodan igrač?

 

 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...