Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

11 hours ago, Pokojni Ruxin said:

koliko sam ja skapirao minimum 33 igrača im treba :dry:

 

po 3 specijalca za svaku poziciju. ne računamo polivalentne igrače koji su upravo dovođeni zbog toga što mogu da pokriju više pozicija, tako da je procena vrlo konzervativna ali reko da ne pretererujemo.

 

25.

 

Ramsdale, Turner

 

White, Tomiyasu; Saliba, Holding, Gabriel, Kiwior, Tierney, Zinchenko

 

Partey, Elneny, Xhaka, Sambi

 

Vieira, Odegaard

 

Saka, Marquinhos, Jesus, Nketiah, Martinelli, Trossard, Nelson, Smith Rowe

 

Elneny je out do kraja sezone, Sambi je meh, Marquinhos još sirov, Jesus bar još dva mjeseca neće na teren (ako baš ne bude neke nužde), Nelson je isto tako ozlijeđen, a Emile Smith Wilshere ni večeras neće biti u kadru.

 

EDIT: Romano javlja da smo ponudili £60m za Caiceda.

Edited by ArleKino
Link to comment

Šon i mesari iz Evetona, vaistinu biće zabave. Pre neko veče odgledao prvi deo videa gde Son Dajc objasnjava svoju taktiku. Morao je čovek svojski da se potrudi da se objasnjavanje taktike ne svede na "igramo sa 11 igrača u 16 metara".

  • +1 1
Link to comment

2007-08.

 

Arsenal nakon 26 kola ima +5 u odnosu na Man U, +8 u odnosu na Chelsea.

 

Jedan jedini poraz u ligi do tog momenta. 19-6-1. Najljepši fudbal u Evropi.

 

U FA Kupu Wenger šalje rezerviste da izginu kod Uniteda, 4-0. Još gore prolazi u Liga-kupu protiv Spursa (5-1 u revanšu polufinala).

 

U ligi, double protiv Spursa se zbog čudnog rasporeda dešava dosta rano. Prvi NLD Arsenal dobiva 3-1. Drugi NLD golom rješava momak sa sjevera Evrope.

 

Prvi susret protiv Chelsea dobivamo 1-0, gol nakon kornera daje Ga...llas.

 

Brazilska devetka kupi tešku ozljedu.

 

Ozljede Rosickog i Sagne.

 

Završavamo treći na kraju sezone.

 

Peklo nas je prečesto.

Link to comment
14 hours ago, Weenie Pooh said:

 

broke-fairlyoddparents.gif

 

podrazumeva se da arsenal sipa, meni sipanje ne smeta dok god se troši pametno. a oni troše pametno, nisu dali 100m za vrlo limitirano brazilsko desno krilo npr.

 

3 hours ago, ArleKino said:

 

25.

 

 

znači računajući cedrica koji je još uvek tu već imate pun broj na okupu. ako krenete da dovodite zamene za svakog igrača koji se povredi na par meseci taman eto onih mojih 33.:fantom:

sitijev squad inače broji 23, računajući skota karsona, palmera i luisa kojeg je pepara tek izmislio...ali to smo već apsolvirali.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

Entoni Gordon u Njukaslu za 40 miliona funti. Reklo bi se da je to dobar posao.

Mislim da je Shearer rekao jednom kako svi mrze prgave igrače dok ih njihov klub ne dovede pa postanu "naši" prgavci. Aj da vidim, možda i zavolim malog picopevca, ali je prilično antipatičan.

 

S druge strane, donosi kvalitet i što je važnije -- opcije. Newcastle celu sezonu igra sa maltene nepromenjenih startnih XI, to nije održivo na duge staze. Videćemo da li to znači liferovanje Saint-Maximina, nadam se da ne.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Mislim da je Shearer rekao jednom kako svi mrze prgave igrače dok ih njihov klub ne dovede pa postanu "naši" prgavci. Aj da vidim, možda i zavolim malog picopevca, ali je prilično antipatičan.
 
S druge strane, donosi kvalitet i što je važnije -- opcije. Newcastle celu sezonu igra sa maltene nepromenjenih startnih XI, to nije održivo na duge staze. Videćemo da li to znači liferovanje Saint-Maximina, nadam se da ne.
 
 
Izvlačiće dobre pozicije za slobodnjake Tripijeru npr :D
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...