Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

5 hours ago, ArleKino said:

Novu sezonu ćemo gledati na Areni Sport. Gojko & Viško ( @Weenie Pooh , priznaj da si ovo pročitao kao Gojko & Stojko) se pridružuju Deanu i Mossu u gledanju Premiershipa, a Novaković je ionako emigrirao u Belgiju gdje još uvijek nije sramota navijati za Man United.

 

Još gore, pročitao sam kao da hoćeš da kažeš da Višković prelazi na Arena Sport, došlo mi da skočim s mosta.

Link to comment
3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

liverpul: Adrian, kelleher?, milner, gomez, nat filips, ben davies, konate, neco wiliams, tsimikas, keita, ox?, curtis jones, diaz (prvi tim), žota, firmino, origi (klupa klupe: minamino, harvey elliot, rhys williams...)

 

Evo popravio sam zbog tacnosti. Keleher (mozda) hoce da ide, adrian je tu jos godinu dana. razmisljaju sta da rade sa oxom i ako stigne dovoljno dobra ponuda i ako ne kuburimo sa home grown igracima ide. Diaz ce na bok od starta, firmino ne verujem da ce da bude starter zbog darwina, legenda origi je otisao iz kluba, Minamino ce u neki PL klub. Filips i Davies su na listi za prodaju, kao i mladjani Wiliams a Rhys ce verovatno na pozajmicu.

Link to comment
nisi popravio ništa, ja sam sumirao kako su stajale stvari prošle sezone pošto kristalnu kruglu nemam
Napomeni ruksine da je za prošlu sezonu. Ja rekoh nova tema, nova sezona.
  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, John Coltrane said:

 

Neko je kačio ovo na temi Kablovska TV, al čini mi se da je pominjana optika kao uslov, ne? 

Ne, možeš da kupiš na bilo kom internetu

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Ode najbolji strelac FA kupa i Liga kupa u Monako, oko sedamnaest miliona bruto :cry:

 

senpuku-senppuku.gif

 


Pojeli ste japanskog Sona 
 

E a kako smo ovde škrabali o tom transferu i kupovini stoleća za kikiriki! Vezama Klopa i RB klubova, te pravom prvog pika…

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Pojeli ste japanskog Sona 
 

E a kako smo ovde škrabali o tom transferu i kupovini stoleća za kikiriki! Vezama Klopa i RB klubova, te pravom prvog pika…

 

Nema poštovanja Flop za glorious Nippon physique, folded over a thousand times :sad: A bio je prilično dobar kad god bi ga pustio na teren, davao golove u ligi pa ipak bio šibnut na pozajmicu, vratio se, davao golove u kupovima pa ipak bio zakucan za klupu u finalu oba kupa... 

 

Prilično protraćen potencijal i nefer tretman solidnog igrača. Obrnuli one sitne pare, duplirali ih, i marš na francusku rivijeru.

 

Darwin sad ne treba da zameni samo Manea, nego i Origija i Minamina. 

Link to comment

Inače, Arsenalovi navijači su stvarno samting spešl.

 

Arsenalov twitter je objavio četiri tvita prije zvanične objave za Fabija, a prva slova tvitova su bila F, A, B i I. Nakon što su navijači to počeli komentarisati, Arsenalov twitter je odgovorio sa: "Or it could be a coincidence?" :D Jebote, pa naš fan-base na tviteru je analizirao oblake na slici da ustanovi da je Gabriel u Londonu na potpisu ugovora i pratio letove igrača, a da ne skontaju aliteraciju.

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...