Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

ruxin je u pravu daleko više nego arle, ali kad je realnost ikad zaustavila kvalitetan circle jerk na ovom forumu...

 

odmaknite od nivoa komentatora na b92 i dozvolite sebi da primetite da pep ima tri beka od kojih je jedan zapravo vezni igrač, i da je arle morao da nam ubaci 2 nova igrača na spisak a izbaci ni jednog (čak ni isusa koji je već praktično izašao) da bi dobacili do 20 igrača sa sve golmanima. neograničeno, my ass.

Edited by Pokojni Ruxin
  • Tužno 1
Link to comment

Gledajući žabare poslednjih godina, stiče se jak utisak da 5 izmena vrlo favorizuje bogate, što je donekle

i logično. Druga postava Sitija pravi mnogo veći jaz prema nekom Palasu nego li to rade prve postave ta dva kluba, a kad možeš petoricu da osvežiš gazićeš umorne protivnike koji to nisu u stanju.

Jebaće nam majke u fenteziju doduše, ali tako je.

 

Dodao bih samo i da, tradicionalno, Konteova sezona će zavisiti od toga koliko rano ispadne iz Evrope i kad će moći u potpunosti da se posveti ligi.

Link to comment

Шта нам кажу кладионице?

 

Сити очекивано први фаворит, Ливерпул солидан други, а онда далеко иза подједнаке шансе за Челзи и Тотенем. Манчестер и Арсенал у борби за Лигу шампиона, а иза Њукасл, Вест Хем, Лестер, Вила... 

 

Борнемоут и Форест први фаворити за испадање, онда Фулам као јак трећи, па Лидс и Брентфорд. Слиједе Саутемптон, Евертон, Палас, Вукови...

 

И између врха и дна на самој средини остаје Брајтон.

 

Халанд и Салах једнаки фаворити за најбољег стријелца, иза њих каска Кејн, а слиједе га Сон и Кристијано.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

siti: steffen, prazno mesto, stones, ake, zinchenko, fernandinho, gundo, grealish, prazno mesto, prazno mesto, isus

 

liverpul: kelleher, milner, gomez, konate, tsimikas, keita, ox, curtis jones, diaz, žota, origi (klupa klupe: minamino, harvey elliot, rhys williams...)

 

chelsea: kepa, chalobah, sarr, prazno mesto, alonso, azpi, kovaćić, saul, ziyech, werner, lukaku (klupa klupe: pulisic, hudson-odoi, loftus-cheek, ross barkley...)

 

:isuse:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Ma kakav peti...bore se za dvanaesto sa Kristal Palasom. 

Ali Palas se pojacao ove sezone :sleep:

 

Ruxo, ne zajebavaj posten svijet. Na Arleovo saljivo otvaranje topika, taj sveti dan, udario si pricu kako Pep ipak nema dobar tim. Realno, koga briga kakav tim ima Pep :fantom:

Edited by kipo
  • +1 3
Link to comment

West Ham:  Fabijanski, prazno mesto, prazno mesto, prazno mesto, prazno mesto, Rice, Souček, Fornals, prazno mesto, Bowen, Antonio...

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Ruxo, ne zajebavaj posten svijet. Na Arleovo saljivo otvaranje topika, taj sveti dan, udario si pricu kako Pep ipak nema dobar tima. Realno, koga briga kakav tim ima Pep :fantom:

 

ja to nisam rekao

 

ovaj topic zaslužuje malo veći nivo diskusije od ispraznih (i vrlo pogrešnih) fraza o sitijevoj neograničenoj klupi, prva strana je zapravo vrlo dobro mesto da se toga podsetimo.

Link to comment

Ajde dobro. Sta je razlog losem i nepotpunom igrackom kadru kod vas? Nemate para za dobre transfere ili Pep ne zeli da kompletira tim za osvajanje CL?

Link to comment

pisao sam u više navrata o tome (mislim na nepoptun kadar, nikad nisam rekao da je loš). ukratko problem sa CL registracijom (koja zahteva 4 club-grown igrača u 25, a mi imamo samo fodena) i pepova preferencija da radi sa manjim kadrom.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
22 minutes ago, kipo said:

Dakle, resivo je i iskljucivo je do vas i Pepa.

 

kako god, ne menja činjenicu da je sitijeva neograničena klupa očigledan mit neutemeljen u realnosti

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

kako god, ne menja činjenicu da je sitijeva neograničena klupa očigledan mit neutemeljen u realnosti

Мени се чини да је Фантази доста утицао на то због тежине предвиђања стартних 11.

Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

Što se tiče mojih, ne slažem se ovo za Salaha, mislim da se već dosegao neki maksimum za ponudu i sada je na njemu da napravi kompromis u odnosu na željenu platu ili ne. Šta god da se tu desi, ja ne brinem, on će kidati na terenu, a i ako ode, biće dovedena adekvatna zamena. Imam nula briga, mada bih voleo da se dovede još jedan vezni igrač.

 

Maksimum za ponudu, nemoj zajebavati :D Nude da mu dignu platu sa oko 210 na oko 230 hiljada, a on traži oko 300. Nisu ni blizu, kompromisa teško da će biti. Ja štaviše nisam ni ubeđen da će kidati na terenu sledeće sezone, sasvim je moguće da je contract year bila ona prošla (do Božića) i da će ove biti opuštencija jer već ima ugovoren transfer za džabe. 

 

Nemoj se oslanjati na Athletic, Echo, i ostale klubaške izvore, molim te. Od njih ćeš samo čuti durrr nijedan igrač nije veći od kluba durr neka ide kad mu dupe zinulo za kintom durr Jarrod Bowen durr.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...