Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

16 hours ago, dragance said:

Jebo te, pajac Stivi Dži je plaćen preko 200% više od Franka? :isuse:

 

Jest, ali znaš i sam zašto je to tako - Aston Villa je, historijski, puno veći i bogatiji klub od Brentforda, a Gerrard je još uvijek u fazi kad mu igračko ime i nekakav trenerski uspjeh sa Rangersima otvaraju vrata koja Frank sam sebi mora otvoriti radom i rezultatima.

Link to comment
16 hours ago, dragance said:

Jebo te, pajac Stivi Dži je plaćen preko 200% više od Franka? :isuse:
 

 

 

joj šta li će tek da ti se desi kada otkriješ da bi najplaćeniji igrač Brentforda bio otprilike 17-18. po plati u Aston Vili? :D

 

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

Jest, ali znaš i sam zašto je to tako - Aston Villa je, historijski, puno veći i bogatiji klub od Brentforda, a Gerrard je još uvijek u fazi kad mu igračko ime i nekakav trenerski uspjeh sa Rangersima otvaraju vrata koja Frank sam sebi mora otvoriti radom i rezultatima.

 

Dva najplaćenija igrača Vile godišnje zarađuju otprilike kao ceo tim Brenforda zajedno.

 

Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

 

lol?

 

Zašto se ne uvede "Superball 39" kao glamurozni okršaj prva dva tima pa ko pobjedi, prvak je?

 

Zašto se ne uvedu četvrtine umjesto poluvremena kad je već proguran cooling break?

 

Zašto ne postoji draft i mogućnost trejdovanja pikova?

 

Odoh ovo poslati Amerikancu, imenovaće me za generalnog menadžera.

Link to comment
 
Zašto se ne uvede "Superball 39" kao glamurozni okršaj prva dva tima pa ko pobjedi, prvak je?
 
Zašto se ne uvedu četvrtine umjesto poluvremena kad je već proguran cooling break?
 
Zašto ne postoji draft i mogućnost trejdovanja pikova?
 
Odoh ovo poslati Amerikancu, imenovaće me za generalnog menadžera.
Zaboravio si ono najvažnije: ko pobedi postaje "world champion".
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Neka i ukinu neresene rezultate, nego raspucavaju penale na kraju utakmice.

 

Dobro, ovo sam im i ja predlagao. :blush: Možda bi nekad Englezi i postali OK u penalima na prvenstvima.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...