Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

12 minutes ago, Lancia said:

I ovo se desilo nakon izjave Pepa, da je B.Silva verovatno najbolji igrac, kojeg je trenirao. Pa je otislo do toga, da sa svojim prezimenjakom nije odigrao finale CL. 

 

I sad Vini, nastavi da trazis odgovor. 

 

Pa to bi bio validan odgovor - Pep voli malo da jede govna, rotira i iritira igrače u važnim utakmicama, šta ćeš, svaki je genije ekscentričan na svoj način.

 

Samo što ja to ne uspevam da čujem od Ruksina. Sve što čujem je, "Pep zna, Sterling kida, sve je u najboljem redu, super je što smo ga kupili a još bolje što smo ga prodali".

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Praviš se blesav, to moje bio je odgovor  na tvoje refleksno "vrhunski transfer za siti kako god da okreneš".

 

BTW, naravno da 88 golova za sedam sezona nije znak vrhunskog transfera. Pogledaj ko je odmah iza Sterlinga na tvojoj listi - stanoviti Romelu Lukaku (koji je dve od tih sedam godina proveo u Interu!) Jesu i njegovi transferi bili "vrhunski"? Ko se više usrećio od njegovih golova, Sekta ili Chelsea?

 

ja sam samo sumirao zašto je u pitanju jedan od najboljih transfera koje je siti opravio, te u tom kontekstu nemamo mnogo za čim žaliti kad se podvuće crta. u šta sam i dalje ubeđen, bez obzira što si skočio da mlako objašnjaš da baš eto nije....

 

7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nemojmo se zajebavati, ne nudi se isti ugovor starteru i rezervi. Pep/Txiki/kogod vrlo dobro znaju šta bi mogli da ponude Rasimu da bi ostao. Iz ovog ili onog razloga, procenili su da im se to ne isplati.

 

 

Vrtimo se u krug. Priznaš da će Sterling da ode jer ne igra dovoljno, a onda kažeš da učitavam kako Pep nije zadovoljan njim. 

 

znači ne postoji opcija u kojoj sterling ide zbog minutaže? samo pare? ok.

pep da je nezadovoljan njim ne bi mu bio ponuđen novi ugovor. a kakav je to tačno bio ugovor...pa ja ne bih da se baš bavimo pretpostavkama iz guzice ako nije frka.

 

tako da ako pitaš pepa za sterlinga defitivno ima mesta. a koliko tačno mesta, to najviše zavisi od samog sterlinga.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

ja sam samo sumirao zašto je u pitanju jedan od najboljih transfera koje je siti opravio, te u tom kontekstu nemamo mnogo za čim žaliti kad se podvuće crta. u šta sam i dalje ubeđen, bez obzira što si skočio da mlako objašnjaš da baš eto nije....

 

Ma to su potpuno subjektivni utisci, nekom je vrhunski transfer dovesti sedmog strelca u ligi (bio bi osmi da Lukaku nije uzeo odmor u Italiji), nekom je to osrednje (osmi strelac lige ove sezone je npr Diogo Jota sa 15 golova). Dakle, nema se šta tu objašnjavati i ubeđivati.

 

Just now, Pokojni Ruxin said:

znači ne postoji opcija u kojoj sterling ide zbog minutaže? samo pare? ok.

 

Pare su proporcionalne očekivanoj minutaži. Ili obratno, kako ti je drago.

 

Just now, Pokojni Ruxin said:

ako pitaš pepa za sterlinga defitivno ima mesta, a koliko tačno mesta...to najviše zavisi od samog sterlinga.

 

Jebiga, ako je to razlog da se ode iz kluba u kom si osvojio sve trofeje u karijeri, onda ne znam.

 

Kakav li tretman misli da će imati kod Tuchela, zakucano mesto u startnoj postavi nezavisno od učinka?

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ma to su potpuno subjektivni utisci, nekom je vrhunski transfer dovesti sedmog strelca u ligi (bio bi osmi da Lukaku nije uzeo odmor u Italiji), nekom je to osrednje (osmi strelac lige ove sezone je npr Diogo Jota sa 15 golova). Dakle, nema se šta tu objašnjavati i ubeđivati.

 

sedmi strelac na uzorku od 7 godina. a nije špicmeni to definitivno nije osrednje ali oke poštujem različitosti™

 

5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jebiga, ako je to razlog da se ode iz kluba u kom si osvojio sve trofeje u karijeri, onda ne znam.

 

Kakav li tretman misli da će imati kod Tuchela, zakucano mesto u startnoj postavi nezavisno od učinka?

 

to mi zvuči kao sterlingov problem da budem iskren, nisam ni ja ubeđen da se neće neprijatno iznenaditi

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Ja nekako imam utisak da Rasim nije baš toliko retardiran pa da misli da će Fulhamom teći med i mleko, nego da je procenio da kod Pepa više nema šta da traži. Samo ne znam koliko je to tačno, i ako jeste, iz kojih razloga.

Link to comment

Sterlingometrija.

 

Ne znam šta je poenta - za navijače Liverpula likovanje da je Sterling regresirao pa se ispostavila kao ispravna vizija kluba da ga proda pre 5 godina ili osećaj navijača Chelskija da će Sterling biti upgrade u odnosu na Zijaha koji ide u Milan, a koji nije ni bio starter kod Tuhela?

 

Link to comment

Nema sanse da vas iskvotujem ovakav, ali upravo pepovo izmisljanje tople vode je razlog zasto sterling u najboljim godinama, sa najboljim rezultatima je stavljen na cekanje za stan. Isto B Silva, jedan bogotac od igraca, kako Ruskin sam kaze, posle fantasticne sezone Pep ga salje na klupu a dovodi nekog sminkera za 100M ne znam zasto. Isto ce da bude sa Rodrijem za godinu, trazice beg. Shity sa jos dva pojacanja ima dva sampionska tima, naravno da ce Pep da ogrezne u greh prema nekima. 

  • +1 3
Link to comment

bernardo silva je inače bio u užasnoj formi te sezone, zato nije igrao, ne znam zašto je bio u užasnoj formi, ne pitajte mene. tako da je bio jedan od igrača koji su razmatrali odlazak iz kluba, ali je bila covid godina i niko se nije javio od kupaca. pa je ostao i opet počeo da igra odlično. ne znam zašto je počeo da igra odlično, ne pitajte mene. griliš je doveden ove sezone, koju je bernardo odigrao odlično.

 

ja ne vidim izmišljanje tople vode, nego bih rekao da kod pepa igraš po zasluzi...meni je to ok. sterling ako sledeće sezone povrati formu od pre 3 godine ne sumnjam da bi igrao kao što je igrao bernardo ove. ali ako on nije spreman da se kocka s tim, ili ne veruje dovoljno u sebe i to je oke. njegov izbor, odrasli smo svi ljudi, niko ga neće zadržavati.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

@kipo   

Kako ne znaš zašto? Pa da se opere malo arapskih para. Kao i PSŽ - njihov ruster je kao da sam dao mom klincu od 6 godina da igra FM. All star dream team sega mega. 
 

Nije moguće da Citi, od dolaska Arapa, nije u stanju da bar 100ti deo para za transfere uloži u facilities, trenere za klince, skaute koji će pratiti decu diljem sveta i otimati ih iz majčinih ruku ne bi li od njih pravili buduće startete, HG startere, što je još važnije za UK sistem.

 

Pepovo ludilo/lucidnost je samo šlag na torti, mada je i pre njega bila ista politika kluba.

Link to comment
46 minutes ago, 189- said:

odakle to da ne ulazu novce u klince i fasilitiz? 

 

sampioni su i u u23 i u u18... 

 

Pa gde su im ti šampioni u prvih 11? 

Link to comment

Arsenal obzanio Matta Turnera, američkog golmana koji će vjerovatno izbaciti Lena sa mjesta Ramsdaleove rezerve.

 

Jesusov dolazak se čeka, well, par hiljada godina.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...