Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Joe D said:

jes da potpise pa da mora i pripreme da prolazi. pa jos u sred leta kad ima desavanja.

 

Sećam se da je bivši nemački ministar spoljnih poslova Joška Fišer (koji nije završio faks) izjavio da mu je napuštanje faksa pomoglo u životu jer je mogao da uči neopterećen ispitima. Tako i Radulja voli individualno da trenira, neopterećen smaračkim planom i programom, tako se bolje pripremi.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ako je i ovo ispala, onda je čini mi se najveća ikada.

 

U svakom slučaju ako je potpisao, objaviće to tokom dana.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

ovaj tim je selektovan kao šljakerski, sa izuzetkom nedovića(i sad vildoze), da može da se bira tip trenera neko ko ivanović bi bio kao poručen, sad ovog jebe što je psiho i pitanje je kako će tim reagovati na njega. pogotovu tim sastavljen od zaslužnihtm igrača

 

a i kako će kontraverzni vlasnik odreagovati i imati strpljenja na uspostavljanje sistema novog “šefa” gde će sigurno biti dosta turbulencija

 

 

 

 

 

Link to comment

Ma ima u ovom sastavu dobrih igrača ,problem je što se trener pogubio sa širokim rosterom.
Pefi, Nedović,Vildoza, Dobrić, Lazarević, Holand ( odnosno druga trojka umesto njega),Bentil,Martin,Kuz, Petrusev,Mitar ,može se tu igrati solidna košarka .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Neda, Bentli i Petrušev su potpisi za manekensku košarku, a ne šljakersku, što je ok jer su mnogi bili smoreni prošlogodišnjom šljakom

 

karakter i ambicije ovog  tima je odredilo odustajanje od trenera i zamena glavnog igrača, Kalina-Nedović, i tu više ništa ne može da se uradi sve i da je preostalih 11 15 igrača dovedeno bez greške

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Ako je i ovo ispala, onda je čini mi se najveća ikada.

 

U svakom slučaju ako je potpisao, objaviće to tokom dana.

Reko Kešelj jutros na Prvoj da Zvezda menja trenera. Računam da on zna. Trebalo bi.

  • +1 1
Link to comment

Ubi me ako ovoj vašoj ekipi ne bi bolje legao ludi Pavićević nego Ivanović, kad vam Ćoks ima fetiš na trenere sa CG tablama.

 

Verovatno ga ni burazer ne bi mnogo drkao za prelazak :D

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...