Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

5 hours ago, assignment said:


Trebalo bi uvesti ban za ovakve linkove, kao onomad za kačenje yt klipova. Ništa lično @assignment


 

Ortak koji zna da volim Ohija mi poslao “vest” sa istog djubreta da je Pavkov u paklenoj formi i da sledi RASTANAK sa Ohijem! Namerno me nervira, mada on uživa u kopanju po djubretu. Ne razumem zašto, cool je lik. 
 

Jebo im pas mater, svakom domaćem piskaralu koje za svoju “karijeru” svodi na pljuvanje stranaca i stvaranju atmosfere teranja. Na lekove davali svaki dinar tako zaradjen, pizda im materina odvratna. 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

Da, ako izbacimo jermene osigurali smo le.

 

Ja sam malo veci optimista ove godine i lk bi bila neuspeh po mom misljenju. Le je realno nasa mera al mislim da smo nagomilali dovoljno iskustva da se plasiramo u ls i tamo napadnemo trece mesto u grupi...

Naravno, LK znači da smo ispali 2 puta od slabijeg protivnika što je samo po sebi reset na nekoliko godina unazad. 

 

Krvarili smo prethodnih godina u Evropi za ovakav žreb, sada je na nama da to materijalizujemo. 

 

LE je minimum minimuma. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:


Trebalo bi uvesti ban za ovakve linkove, kao onomad za kačenje yt klipova. Ništa lično @assignment


 

Ortak koji zna da volim Ohija mi poslao “vest” sa istog djubreta da je Pavkov u paklenoj formi i da sledi RASTANAK sa Ohijem! Namerno me nervira, mada on uživa u kopanju po djubretu. Ne razumem zašto, cool je lik. 
 

Jebo im pas mater, svakom domaćem piskaralu koje za svoju “karijeru” svodi na pljuvanje stranaca i stvaranju atmosfere teranja. Na lekove davali svaki dinar tako zaradjen, pizda im materina odvratna. 

 

Bez frke, samo sam hteo pokazati debilizam :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:

Ortak koji zna da volim Ohija mi poslao “vest” sa istog djubreta da je Pavkov u paklenoj formi i da sledi RASTANAK sa Ohijem!

 

jao stavili su naslov Dok je Pavkov u formi Ohi može da se slika, i ilustraciju

 

Spoiler

Ca316a9a9f8aaa10ea863f54.jpg

 

:s_d:

Link to comment
9 minutes ago, Bright Billy said:

Da, ako izbacimo jermene osigurali smo le.

 

Ja sam malo veci optimista ove godine i lk bi bila neuspeh po mom misljenju. Le je realno nasa mera al mislim da smo nagomilali dovoljno iskustva da se plasiramo u ls i tamo napadnemo trece mesto u grupi...

Osvajanje ili igra u finalu LK bio bi uspeh.  Sto se tice LS, dok ne vidim da je odbrana utegnuta, nisam preveliki optimista.  Ne mozemo ozbiljno da igramo u LS ako je Gobeljic u startnoj postavi i/ili ako je Rodic u stanju letnje hibernacije.  Sa tri stopera moze da bude bolje, ali ako ode Erakovic, ko je zamena?  Pankov?  Sanogo?  Lekovica necu da racunam bar jos pola godine.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Osvajanje ili igra u finalu LK bio bi uspeh.  Sto se tice LS, dok ne vidim da je odbrana utegnuta, nisam preveliki optimista.  Ne mozemo ozbiljno da igramo u LS ako je Gobeljic u startnoj postavi i/ili ako je Rodic u stanju letnje hibernacije.  Sa tri stopera moze da bude bolje, ali ako ode Erakovic, ko je zamena?  Pankov?  Sanogo?  Lekovica necu da racunam bar jos pola godine.

 

Ja se nadam da ce erakovic ostati ako udjemo u ls, pa cak i bez toga jer vidim da je zenit doveo onog brazilca iz socija kojeg smo i mi hteli. Sto se lk tice, super je finale u septembru to ne bi delovalo kul. To takmicenje je za grobare realno gledano...

Link to comment

Kako crno finale LK ili osvajanje iste, prošle sezone su u polufinalu igrali Fejnord, Roma, Lester i Marsej, kad se prođe dalje od osmine finala ove ekipe iz najjačih liga zategnu tu maksimum, i tu bi nam 1/4 vjerovatno opet bila plafon. 

  • +1 1
Link to comment

Ja mislim da je igranje u finalu bilo kog takmicenja prilicno zahtevan posao i zahteva kvalitet.  Da nije, Zvezda bi redovno osvajala domaci kup.

Link to comment

Ja mislim da je krajnje vreme da u razumnom roku uzmemo ligu evrope, il sto je realnije LK, dok je mlado takmicenje. Treba biti redovan i sve ce leci na svoje mesto ako nekoliko puta zaredom dohvatimo prolece.

Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:



Mada, da smo ih sreli 2 meseca kasnije isamarali bi i jedne i druge kapiram

Zar nije dva meseca kasnije Šerif dobio Real?

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

Da, ako izbacimo jermene osigurali smo le.

 

Ja sam malo veci optimista ove godine i lk bi bila neuspeh po mom misljenju. Le je realno nasa mera al mislim da smo nagomilali dovoljno iskustva da se plasiramo u ls i tamo napadnemo trece mesto u grupi...

 

Naravno. Pogotovo sto protivnici u plejofu nisu vise bauk.

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment

Што се Лиге шампиона тиче, било би сјајно када би још мало набили коефицијент па да бар понекад можемо групну фазу играти из трећег шешира па да и у групи добијемо неки Карабаг. Типа, ове године смо трећи испод црте у четвртом шеширу (технички, још увијек можемо у трећи ако у квалификацијама испадну Бенфика, Ренџерс и Динамо Загреб), што и није толико далеко.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...