Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Maksimović je loš igrač, za halfa ima nadprosečnu kontrolu lopte i dobar pas, ok je u skoku, a u odbrani je krater. To što tu i tamo trapavo odigra, oklizne se i slični incidenti po kojima se pamti je ništa spram jednog od najgorih markiranja koje sam gledao na tom nivou. Milion je tih situacija bilo. Recimo u pomenutoj utakmici sa Vojvodinom, po sećanju, njihov igrač trči 40m sa loptom ka golu, Maksimović je izmedju Bajka i njega i kao usmerava ga u stranu. Čovek uđe jedva malo iskosa u 16 i sa nekih 10m lagano pospremi dok Maksimović trči paralelno sanjim bez da je ušao u duel i bilo kako ga omeo. O klizećem da ne govorim. To u repertoaru nema. I to je tipična sistemska greška koju on nije u stanju ni da registruje već se ljuti na ostale.

Nije ni prvi ni jedini koji uspeo da igra u klubovima koji su daleko iznad onoga što zaslužuju. Danas je i Zvezda medju tim klubovima što se tiče Maksimovića.

Sad videh snimak tog gola, nisam bio baš precizan. Još je gore bilo.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka



  • +1 1
Link to comment

Maksimovica bih prihvatio mnogo lakse nego ovo.dovođenje Pešića. Maksimovic je kiks tacno, igra perfektno, a onda napravi glupost, ali je opet bio prilicno standardan u seriji A. Pešić o seriji A moze samo mastati dok sastavlja tiket.

Link to comment
10 minutes ago, kralj said:



Sad videh snimak tog gola, nisam bio baš precizan. Još je gore bilo.




 


Secam se utakmice, primili smo 3 gola kao deca, delovalo mi je kao da su namerno pustali dok sam gledao, neverovatan wtf sta se sve tu desilo

Mislim da je tad drugi stoper bio Spajic, celu utakmicu su pickarali jedan drugog

Link to comment
41 minutes ago, Plajvi said:


Secam se utakmice, primili smo 3 gola kao deca, delovalo mi je kao da su namerno pustali dok sam gledao, neverovatan wtf sta se sve tu desilo

Mislim da je tad drugi stoper bio Spajic, celu utakmicu su pickarali jedan drugog

U tome je poenta. Nije Maksimović loš igrač, naročito što moze da igra i desnog beka, ali su druge stvari problematične. Spajić je besneo jer je izgledalo kao da namerno pušta. Uostalom, Adašević može o tome verziranije od mene. Dakle, da je on karakterno na mestu, mogao bi da bude pojačanje. Ovako...

Link to comment

Oni su preneli bajatu vest. Mozda je Sane bio nekad opcija, vise nije, sto zbog obestecenja, sto zbog dovodjenja Pesica. Cisto sumnjam da cemo dovoditi nove igrace do 2.8. tj dok ne saznamo protivnika u plejofu LS/LE posle toga ce mozda doci jos neki igrac tj mozda cemo prodati nekog.

 

Obicno u poslednji sekund prelaznog roka dovodimo i prodajemo igrace tj dovodimo "bombe".

Link to comment
19 minutes ago, Milosh76 said:

Oni su preneli bajatu vest. Mozda je Sane bio nekad opcija, vise nije, sto zbog obestecenja, sto zbog dovodjenja Pesica. Cisto sumnjam da cemo dovoditi nove igrace do 2.8. tj dok ne saznamo protivnika u plejofu LS/LE posle toga ce mozda doci jos neki igrac tj mozda cemo prodati nekog.

 

Obicno u poslednji sekund prelaznog roka dovodimo i prodajemo igrace tj dovodimo "bombe".

 

Ne svidja mi se to jer cemo opet ostati sa Pavkovom jer koliko vidim gledaju Ohija da uvale nekome.

 

 

21 minutes ago, fandorin said:

U tome je poenta. Nije Maksimović loš igrač, naročito što moze da igra i desnog beka, ali su druge stvari problematične. Spajić je besneo jer je izgledalo kao da namerno pušta. Uostalom, Adašević može o tome verziranije od mene. Dakle, da je on karakterno na mestu, mogao bi da bude pojačanje. Ovako...

 

 

Jbt, cijenis Maksimovica danas na osnovu tekme prije 10 godina...

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Ne svidja mi se to jer cemo opet ostati sa Pavkovom jer koliko vidim gledaju Ohija da uvale nekome.

Pa potpisan je i Pesic koji se mnogo bolje uklapa od Pavkova u ono sto mi igramo u prva dva kola. Drugo, ako odu Pavkov ili  Ohi, onda ima smisla dovoditi napadaca, posto smo nesposobni da ubacimo klinca nekog da bude treci napadac.

Link to comment

Opasno precjenjivanje Ferencvarosa na ovom topiku. Osim desnog beka nemaju nijednog igraca koji bi mogao da igra u nasih prvih 11. A desni bek samo zato sto mi imamo Gobelju i zato sto je 🇺🇸

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...