Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Au, ja sam i zaboravio da imamo Krsticica. Sjećam se koliko mi je žao bilo kada je odlazio, bio je tada odličan, šta mu bi?!

Link to comment

Prilicno bedan zavrsetak sezone za Zvezdu.  Ako si igrao celu sezonu u stilu, onda tako odigraj i zavrsnu utakmicu; kao sto kazu Latini: "Finis coronat opus".  Bas mucan utisak nakon ove utakmice.

Link to comment

Šta je tu je, titula, dupla kruna, liga šampiona sve je uglavnom tu što smo najviše željeli, možda nam ova igra ne uliva pouzdanje i ne izgleda perspektivno za krupnije izazove kroz LŠ, nekako su širokopojasni nivoi igrača svih profila otupili izgled prve startne postave na koju može doći nadogradnja bez ovih bespotrenih rekonstrukcija. Vidjećemo šta novi trener može tu popraviti.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment

Od standardnih igraca, Katai i Kanga morace da se naviknu na uloge epizodista u nardnoj sezoni.  Katai to moze da prihvati bez problema i odigra 15-20 min po utakmici, ali Kanga ce tesko da se pomiri sa ulogom epizodiste.  Ivanic jos uvek nije ispusena lula.  Mitrovica poslati negde, makar na pozajmicu.  (Ako je moguce, ponuditi Mitrovica i Stanica TSC-u za Ilica.)  Covek je najvece razocarenje ove sezone.  Desni bek ostaje problem.  Vigo nije dobar u odbrani ali nije los u ofanzivi.  L. Nikolic ne deluje dobro ni napred ni nazad.  Azarov ima stofa i verovatno je trenutno nas najbolji bek, mada u defanzivi ne uliva poverenje.  Rodic je Rodic (od sjaja do ocaja) i mora da se privikne na sekundarnu ulogu u timu.  Odlazak Erakovica i Dragovica bio bi nenadoknadiv gubitak.  Spajic ce izgleda tesko da izadje iz povrede do kraja karijere.  Milun je odrtavio, Lekovic jos nezreo i spor je.  Knjiga spade na Pankova.  Kangva bi trebalo da postane standardan u startnoj postavi sledece sezone, mada je jos uvek nedovrsen igrac.  Mijailovica uvoditi u igru kada se cuva rezultat.  Dolazeci igraci, Olienka i Stamenic, su obecavajuci kao i trener.  Ado????  Po obicaju, necemo da dovedemo kvalitetnog spica (nadam se bolje nikoga nego igrace tipa Dioni ili Kulibali).   Silja ce verovatno da bude prva opcija na spicu, ali sa dva ubojita napadaca na krilima (Olienka i Bukari), to nece da bude tezak hendikep.  Rakonjac - thanks but no thanks.  Nadam se da se Lucic dobro pokaze na pripremama i ostane u klubu.  Kada pomislim da je Mustafa (secate ga se)  dobio primat u odnosu na Lucica, pa smo posle morali da dovedemo Mitrovica da se ta greska popravi.  Trebace nam dobra zamena na krilnim pozicijama i Lucic to moze da bude.  Mijatovic ima stofa.  Prucev je potencijal koji nije dobio sansu i verovatno odlazi.  Motika (ko to bese).  Mituljikic na pozajmicu.

 

U LS pokusati osvojiti trece mesto u grupi, sto garantuje baraz za LE na prolece.  Za to, 5-6 poena mogu da budu dovoljna.  Najverovatniji scenario je da timovi iz prvog i drugog sesira dominiraju u grupi a mi da nastojimo da pobedimo cetvrti sesir kod kuce i onda pokusamo da osvojimo bar bod sa cetvrtim sesirom na strani i iznenadimo prvi lili drugi sesir i otmemo im bod na Marakani.  Ili da pobedimo cetvrti sesir u obe utakmice.  Mission impossible s obzirom na igracki kadar opisan u gornjem pasusu.

  • +1 3
Link to comment

U kom to stilu igramo cele sezone ili bar ovog proleca? Jaci smo od konkurencije i da svaku utakmicu pocinjemo sa 0:3 od 1.minuta mi bi pobedjivali. Ovo je vise otaljavanje posla, igraci su na odmoru odavno, a zasto trener na +25 jos uvek drzi glavne igrace na terenu to samo on zna, valjda da se oprosti sa stilom.

Barak ako odjavi iz tima neke "zasluzne gradjane" to je vec odlican pocetak za njega, videcemo vec.

Link to comment
13 hours ago, Milosh76 said:

Dimitrije...sutra nova tema...nema razloga za cekanje...

 

Предлажем наслов Босном Бахар пробахарао :fantom:

  • Haha 6
Link to comment

Ipak se Cokna malo naljutio... 

 

Quote

 

Podelio je svoje mišljenje o novom treneru.

 

"Znam da Barak Bahar ima malo više iskustva od mene u Ligi šampiona. Ali može se reći da ja imam i manje lošeg iskustva, kao što je šest primljenih golova od Benfike ili sedam od Pari Sen Žermena."
 

Jednu stvar zamera Baharu.

 

"Iako je potvrđen prošle nedelje, jasno je da je potpisao pre. Pre nego što je odlučena trka u Izraelu. Treba da ga novinari pitaju zašto je to uradio. Ja to ne bih uradio. Nisam ni sa kim razgovarao dok se sezona nije završila. To je moje viđenje profesionalizma", dodao je Milojević.

 

Ali 4 komada od Monaka su valjda ok :) Btw, pre godinu i po dana:

 

Srpski fudbalski trener Miloš Milojević nije više šef stručnog štaba Hamarbija, saopštio je švedski klub. Razlog za prekid saradnje nisu loši rezultati kluba, već činjenica da je Milojević tokom sezone pregovarao sa Rozenborgom o novom angažmanu. Upravni odbor Hamarbija pregovore Milojevića sa drugim klubom nije video kao prihvatljivo ponašanje i odlučili su da raskinu ugovor sa mladim trenerom nakon samo šest meseci.

 

:D

  • Haha 3
Link to comment

Bahar krenuo sa cistkom, navodno saopstio Borjanu da ne racuna na njega, makar ne u ulozi prvog golmana.

 

Edit. Ne videh da imamo novu temu, my bad.

Edited by FPLS
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...