Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

4 hours ago, Fakundo Sava said:

Ako odemo u ligu šampiona da li postoji mogućnost za treći šešir?

 

Postoji ali nije velika, mislim da iz kvalifikacija treba da ispadnu Dinamo Zagreb i Benfika. Valjda je bio dovoljan samo 1 da je Rendzers uzeo Ligu Evrope, ovako moraju oba tima 

Link to comment

3, moraju i Rendzeri da ispadnu. Ima tabela negde na proslosezonskom topiku, to su jedina 3 tima u kvalifikacijama koji imaju veci koef od nas, a mi smo treci ispod crte u cetvrtom sesiru. 

Link to comment

Kvanga zavrsen, a portali pisu da je Rodrigao dogovoren, ceka se samo neka presuda nekog suda. To je onaj stoper Socija. To znacajno poecava broj stranaca... 

 

Ben je postao Srbin, ne znam da li je i Kanga ispunio ili je blizu ispunjenja tog uslova?

 

Sanogo, Kanga, Kangva, Rodrigao, Picini, Ohi... Dakle cak i da Kanga dobije pasos, tu je jos 5 stranaca ako niko drugi ne dodje... Racuna da je Falko svakako out.

Link to comment

Kud cemo s tim Rodrigaom? Mislim, treba nam jedan stoper za rotaciju ako vec nece produziti Pankova, ali ovaj sigurno ne dolazi da sedi na klupi.

 

Koga li su onda resili da prodaju, Erakovica ili Dragovica? Ili je Stankovic resio da do kraja izgura formaciju sa petoricom pozadi.

 

Btw, da li se Erakovic vodi kao bonus i za narednu sezonu?

Link to comment

Erakovic jeste bonus i sledece sezone.
Trebaju nam 3 kvalitetna stopera i klinac da izguraju sezonu.

E sad, da i ce Erakovic da ide ili se Dragovic zasitio nasih njiva, saznacemo do avgusta.

Iskreno sam iznenadjen dovodjenjem Kangve mesec dana pre pocetka prelaznog roka. Pozitivni pomak.

Link to comment

A zašto bi još neko trebao da ode, uz Pankova, ako potpiše Rodrigao? Mislite da je realno da odigramo 50 utakmica sa 3 štopera od kojih je jedan Leković?

Desno krilo će vrv biti Ranđelović, dakle ostaje još špic i moooožda levi bek. Nije Ranđelović totalni duduk, ali sam očekivao nešto bolje. 

Link to comment
4 hours ago, adasevic said:

Realije je da ode Erak. Verovatno jedini nas igrac sa potencijalom za nekom zaradom... Al svakako treba sacekati. Videcemo. 


Ako ga prodaju pred kvalifikacije i pre SP (gde možda i bude u širem sastavu), onda su duduci. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, dragance said:


Ako ga prodaju pred kvalifikacije i pre SP (gde možda i bude u širem sastavu), onda su duduci. 

 

Stvarno se pitam kada ce vam konacno postati jasno da izlog vise ne prodaje igrace i da je od tog perioda skuting otisao u stratosferu. Sve i da Erakovic bude starter u Kataru njegova cena je tolika kolika je, to moze da se promeni jedino kad bi odigrao senzacionalno prvenstvo i pokazao nesto sto nije pokazivao do sada. S druge strane, Zvezda ima ozbiljan problem u skoku ispred svog gola koji je hronican jos od odlaska Milunovica, moguce je da se pokusava resiti taj problem za kvalifikacije. Takodje, u prvi tim je prekomandovan Lekovic, moguce je da ce on dobiti sansu kakvu je dobio Erak, da igra i uci pored Dragovica dok je ovaj u klubu.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...