Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

29 minutes ago, harper said:

 

Uz klince to je vise nego dovoljno. Ne mozemo da kupimo i platimo dva ekstra igraca po poziciji, niti nam je takvo planinarenje potrebno, tim pre sto postoji ogranicenje u broju stranaca. Gobeljic je supalj igrac ali u domacoj ligi mi ne mozemo da nadjemo boljeg, sto malo govori o njemu a mnogo vise o kvalitetu domacih igraca. Zvezda je zato htela da preplati Gajica, domaci igrac koji nije igrac manje na nivou Lige Evrope je tezak luksuz.

 

Da igramo fudbal u normalnoj sredini, ne bih brinuo, uostalom ako išta zagovaram to je davanje šanse klincima i sve pohvale na račun bonus pravila.

Ali svedoci smo toga da se Stanković ne uzda baš u rotaciju i da je često nosioce igre mrcvario do poslednjeg minuta u utakmicama koje su, rezultatski, bile rešene u ranoj fazi meča.

Da je Gajić ostao, a npr Gobeljić pušten, ne bih se bunio, mada se slažem da ne možemo porediti primanje njih dvojice. Ali u ovoj situaciji oslanjati se samo na Pićinija je ludost, osim ako nemamo novog Erakovića na poziciji desnog beka.

 

Evo @Milosh76 ispravi me ako grešim - kakve su nam te opcije koje vraćamo sa pozajmica?

Link to comment

Nece videti dres Zvezde verovatno. Obojica su ostavljeni da se "kale", a ovaj iz Graficara je zelen.

Doduse, ja bih forsirao klinca beka uz Dragovica, Erakovica i Rodica, cak i da izgresi, ima ko da ispravi i od koga da uci

Od Gobeljica nema koristi svakako.

Link to comment

Naravno da ne.

700k prve godine, druge 800k i trece 900k,a za potpis 800k i sve to ako verujes Balerini.

Otprilike duplo vise nego sto bi dobio u Zvezdi.

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

 

Jesu ti Rusi potpuno ometeni?

 

Ovo leto je u najavi egzodus iole ozbiljnijih igrača iz zemlje koja je u ratu i čiji klubovi neće igrati Evropu.

Link to comment

Naravno da mi je to jasno, ali ipak...tolike paretine za Gajića. Da se razumemo nije on najgori krš, ali je baš onaj klasični mediokritet, ni u čemu nije iznad proseka. Pride je bek. Mislim da Lazović ne igra za te pare. 

Link to comment

Pa brate iz rusije se ljudi iseljavaju a on se doseljava. Sa druge strane u italiji je do jaja kao sto je uvek i bilo. Jasno je da razlika u plati mora da anulira ta dva trenda...

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Naravno da mi je to jasno, ali ipak...tolike paretine za Gajića. Da se razumemo nije on najgori krš, ali je baš onaj klasični mediokritet, ni u čemu nije iznad proseka. Pride je bek. Mislim da Lazović ne igra za te pare. 

 

Rusija tradicionalno preplacuje igrace a Gajic je otisao kao slobodan igrac i samim tim dodao bar milionce na platu za ove tri godine. Plus sto ce par sledecih sezona za ruske klubove biti muka da nadju iole ambicioznije igrace da tamo igraju. Naravno da Gajic ne vredi te pare ali nije jedini fudbaler koji igra u Rusiji da ne vredi onih para koje dobija.

Link to comment

Kao sto rekoste, Gajic je odabrao CSKA zbog para i to sto je zeleo dobio je.  Doduse zivot u Moskvi nije jeftin, puno ce da trosi ali ako bude standardni prvotimac, mozda ce da zaradi i bonuse.  Meni je zao sto je otisao jer je bio solidna zamena za Picinija, i dolaskom Picinija trgao se i poceo da pruza solidne partije.  Na zalost, u toku boravka u Zvezdi odigrao dobro samo dve polusezone: jednu kada smo igrali u LE protiv Genta i Libereca i poslednju polusezonu od dolaska Picinija.  Sve ostalo je za zaborav.

  • +1 1
Link to comment

Kakav god da je, uvek je bio gotivniji od Gobelje

Ima tu grbu i neki glupav trk, kao desnonogi Andjelkovic

Kod Miloja je cesto igrao i levog beka, u toj eri se Rodic dosta cesce povredjivao nego sad

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...