Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Vidim na snimku i Bakajoka.  Neka ga.  Mozda se momak konacno nametne pa ga uzmu u obzir kao potencijalnu zamenu Piciniju (a Gobelju Rodicu).

Link to comment

Nisam siguran da ce od toga nesto ispadne.  Propustio je celu prolecnu sezonu; nije igrao jer je odbio da ode na pozajmicu; naljutio je Stankovica ( a mozda i one gore).  Da li ce ove kratke pripreme biti dovoljne da se sve to promeni?  Videcemo.  Mozda bi Mustafa mogao da bude bek.  On je krilni igrac i izuzetno je motivisan da ostane u klubu.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

Ono kad konacno nadjes neki snimak na kojem ti Gobelja ispadne drag.:D

 

 

upravo sam pogledao klip i isto to pomislio :)

Link to comment
Posto je bilo nekih zanimljivih ideja o tome ko je najbolji stranac koji je igrao u Srbiji samo da podsetim navijace Zvezde na to kakva je majstorcina igrala kod nas.
 
 
Марко ми је као Миле Белодедић ипак наш без обзира на пасош. А да је велики мајстор то је јасно као дан. Штета што није имао у то време тренера који хоће да игра фудбал уместо чувеног блока и затварања утакмица чим се поведе.

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Traze desnog beka zato sto ako Picini bude suspendovan, rovit ili van forme od te 4 zamjene igrace iskljucivo Gobelja.

 

Ocekujem veci broj odigranih tekmi kod Gobelje nego Picinija :fantom:

  • +1 3
Link to comment

Neko i spomenu, dal lazovcina direktor ili Stankovic, ne sjećam se, da lijevo računaju na Rodica i Radulovica. E sad desno ostaje ogroman upitnik zbog Picinija. A sve su.prilike da će se desiti ovo što je.kolega iznad iznio.

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Imamo petoricu desnih bekova na lageru i jednog levog beka, a navijaci Zvezde opet traze desnog beka.

 

Gde nadje petoricu?

 

Imamo Pićinija sa pola kolena, imamo Gobeljića na kog ne treba trošiti tastaturu i imamo FM rezon da Bakajoka stavimo na nekog wing back obzirom da mu je desno krilo primarna pozicija.

Meni je to daleko od dovoljnog.

Link to comment
 
Gde nadje petoricu?
 
Imamo Pićinija sa pola kolena, imamo Gobeljića na kog ne treba trošiti tastaturu i imamo FM rezon da Bakajoka stavimo na nekog wing back obzirom da mu je desno krilo primarna pozicija.
Meni je to daleko od dovoljnog.
Imamo jednog u IMT, jednog u Loznici, jednog u Graficaru(reprezentativac do 19 godina). Bakajoka nisam ni racunao... To mu dodje 6 desnih bekova pod ugovorom... [emoji38]
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

 

Gde nadje petoricu?

 

Imamo Pićinija sa pola kolena, imamo Gobeljića na kog ne treba trošiti tastaturu i imamo FM rezon da Bakajoka stavimo na nekog wing back obzirom da mu je desno krilo primarna pozicija.

Meni je to daleko od dovoljnog.

 

Uz klince to je vise nego dovoljno. Ne mozemo da kupimo i platimo dva ekstra igraca po poziciji, niti nam je takvo planinarenje potrebno, tim pre sto postoji ogranicenje u broju stranaca. Gobeljic je supalj igrac ali u domacoj ligi mi ne mozemo da nadjemo boljeg, sto malo govori o njemu a mnogo vise o kvalitetu domacih igraca. Zvezda je zato htela da preplati Gajica, domaci igrac koji nije igrac manje na nivou Lige Evrope je tezak luksuz.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...