Jump to content
IGNORED

Succession | HBO


John Coltrane

Recommended Posts

Succession 

Spoiler

što se tiče javljanja Loganu, Tom mu je mogao samo javiti da mu deca dolaze sa novim planom, ne ostavljajući mu baš puno vremena da pripremi kontramere. Sam plan je predložio Ken, da li mu je sinuo u trenutku, ili sve smislio ranije a svoj krah odglumio, to je pitanje. U prilog tome da je sve ranije osmislio može biti da je ekspresno iz svog totalnog "sloma" izašao sa rešenjem (i već ga u džipu vidimo kao savršeno funkcionalnog) ili ako se vratimo malo nazad (rođendanska žurka), kada, uz najpre puno "nećkanja", ipak spaja Romana i vlasnika GoJo-a.

Logan je, sa druge strane, u novi aranžman sa bivšom ženom (valjda) morao ući malo ranije, ili je moguće da je to brzinski odradio nakon (eventualne) Tomove dojave? 

 

Link to comment
5 hours ago, variola said:

Succession 

  Hide contents

što se tiče javljanja Loganu, Tom mu je mogao samo javiti da mu deca dolaze sa novim planom, ne ostavljajući mu baš puno vremena da pripremi kontramere. Sam plan je predložio Ken, da li mu je sinuo u trenutku, ili sve smislio ranije a svoj krah odglumio, to je pitanje. U prilog tome da je sve ranije osmislio može biti da je ekspresno iz svog totalnog "sloma" izašao sa rešenjem (i već ga u džipu vidimo kao savršeno funkcionalnog) ili ako se vratimo malo nazad (rođendanska žurka), kada, uz najpre puno "nećkanja", ipak spaja Romana i vlasnika GoJo-a.

Logan je, sa druge strane, u novi aranžman sa bivšom ženom (valjda) morao ući malo ranije, ili je moguće da je to brzinski odradio nakon (eventualne) Tomove dojave? 

 

 

 

Spoiler

To! Ovo sto se sada desava je zapravao ono sto Ken zeli sve vreme, to je prica koju gura, tech, novi tokovi, kurci, palci.

 

E sad, za sve se moze naci opravdanje ili tumacenje koje vuce na ovu ili onu stranu. To sto je Ken savrseno funckionalan u kolima nije bas skroz neobicno, izduvao se, novi momenat bliskosti sa bratom i sestrom, pa jos konacno jedinstvo po pitanju matorog. Plus, on sve varijante i uglove™ za obaranje matorog ima u malom prstu, time se bavi od cetvrte godine :D ne bih iskljucio mogucnost da je skroz genuine. 

 

Opet, ko kaze da nisu zapravo izdali i on i Tom, odnosno da je Tom svojom dojavom Loganu samo potvrdio svoju odanost, ne mora nuzno biti da je on podstakao Logana da zove bivsu zenu i dogovori se s njom.

 

Intrigantno mi je i ono sto je Logan rekao Kendalu na kraju: 'make your own pile!' Oni zapravo nikad nece biti nista dok sami nesto ne naprave u zivotu i od zivota. Slepanje uz taticu koji je "sa ovih deset prstiju podigao fabriku" vise nema smisla, tj. kad vec nije uspeo da tatici preotme posao i transformise ga po svom, onda je mozda vreme da proba sam. Mozda je to, doduse, prekomplikovan plot.

 

Season 4, coming soon on HBO! :dry:

 

Link to comment
6 hours ago, variola said:

Succession 

  Hide contents

što se tiče javljanja Loganu, Tom mu je mogao samo javiti da mu deca dolaze sa novim planom, ne ostavljajući mu baš puno vremena da pripremi kontramere. Sam plan je predložio Ken, da li mu je sinuo u trenutku, ili sve smislio ranije a svoj krah odglumio, to je pitanje. U prilog tome da je sve ranije osmislio može biti da je ekspresno iz svog totalnog "sloma" izašao sa rešenjem (i već ga u džipu vidimo kao savršeno funkcionalnog) ili ako se vratimo malo nazad (rođendanska žurka), kada, uz najpre puno "nećkanja", ipak spaja Romana i vlasnika GoJo-a.

Logan je, sa druge strane, u novi aranžman sa bivšom ženom (valjda) morao ući malo ranije, ili je moguće da je to brzinski odradio nakon (eventualne) Tomove dojave? 

 

 

 

Spoiler

Meni je Tom ključni igrač. Iako ne mogu da prokljuvim ceo taj odnos sa Gregom, prilično čudno, na momente bolesno rekao bih.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Obzirom da je serija dobila svoj topic, citirao bih ovde svoju repliku davno napisanu 3orgeu:

 

On 4.6.2020. at 2:06, 3opge said:

opaka serija.

 

 

On 4.6.2020. at 12:53, Ajant23 said:

Nažalost, prilično slaba serija koja u svom konstruktu nalazi nešto potvrda ideja na osnovu kojih je stvorena. Ostajući podređena teškoj i posve ograničavajućoj obavezi sopstvene tendencije, ostavlja malo prostora kreaciji koja se mahom svodi na nešto oduška u ritualnoj igri. U tom pogledu serija je više naučna i to u najgorem smislu te reči.

 

Na drugoj strani, tehnički aspekti i glumci su na najvišem mogućem nivou mada su svoje ambicije mahom podredili političkim ciljevima.

 

Sve u svemu, ova serija je možda bolja na drugo gledanje, ali je možda najbolja na nulto gledanje, odnosno na nivou slaganja sa konceptom koji ju je programski odredio od prvog trena stvaranja.

 

Link to comment
  • 5 weeks later...

Kakav je ovo krš i lom od serije. Odavno veće đubre nisam video. :puke: Kakvi dijalozi, koeficijent inteligencije minus beskonačno kod svih likova.

 

Kreatora serije streljati za primer.

 

 

  • -1 4
Link to comment
22 minutes ago, bags said:

@BlackGeorge

Hoces da se nadjemo negde i resimo ovo kao ljudi ? :fantom:

:D Kako može ovaj lom da ti se sviđa? :D

 

Bio sam uporan, gledao sam četiri epizode prve sezone, reko mora da će se nešto dogoditi, neki preokret u dijalozima, bilo šta.... i popizdim u petoj, reko nema leba od ovoga. I dalje svi komuniciraju kao da su uzeli neki mix pejotla, LSD, heroina, kokaina i kreka. Bukvalno sam dobio glavobolju slušajući šta pričaju članovi te porodice šalabajzerić. Plus onaj sinovac debil ko šlag na tortu... A i oni usrani menadžerčići, savetnici, računovođe nisu ništa bolji.

 

edit: E da, priznajem da sam bio pomalo radoznao tamo negde oko 4. epizode da vidim da li će ćale da izvuče hekler kad izađe iz bolnice i pobije te svoje jadnike. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 24.1.2022. at 3:29, bags said:

Ne moze se sve svima svideti ali prilicno sam siguran da Succession nije "krs i lom od serije".

 

Pa pogledaj samo vesti sa pocetka svake sezone:

 

https://preview.redd.it/f6t7ccnxlgd81.png?width=1231&format=png&auto=webp&s=e7293ea691834f7c0a33d5f6fe12417c9ffc0743

 

 

https://preview.redd.it/xnqzbgnxlgd81.png?width=1271&format=png&auto=webp&s=43b2f9f7093c1001ca6da3580dbb4765834426a4

 

https://preview.redd.it/kqip7bnxlgd81.png?width=1273&format=png&auto=webp&s=6b9c70d55f9ba4c267999d5cd115af34495a4e66

 

 

good catch

 

Link to comment
  • 11 months later...
  • 1 month later...
54 minutes ago, pariah said:

 

Kapiram da je samo trailer ali ovo izgleda kao da i dalje prelivaju iz šupljeg u prazno, svaki od likova prolazi "hoću s tatom neću s tatom" dilemu po jubilarni četrnaesti put :yawn2:

 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...