Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Barton i Morrison su dva glupana, koja divljaju nerezonski u napadu a u odbrani ne mogu da zaustave stolicu, ni onaj argentinski kepec mi se ne svidja mnogo, mislio sam da je malo inteligentniji kao igrac a on ne ume da odigra obican  pick and roll sa Jokicem, nikakvu hemiju nije uspeo da uspostavi sa njim za svo ovo vreme .

Link to comment
7 minutes ago, Micko8 said:

Barton i Morrison su dva glupana, koja divljaju nerezonski u napadu a u odbrani ne mogu da zaustave stolicu, ni onaj argentinski kepec mi se ne svidja mnogo, mislio sam da je malo inteligentniji kao igrac a on ne ume da odigra obican  pick and roll sa Jokicem, nikakvu hemiju nije uspeo da uspostavi sa njim za svo ovo vreme .

 

Samo da su ispogađali šuteve kad su bili wide open što se kaže drugačije bi bilo, ali i to su ispromašivali

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Samo da su ispogađali šuteve kad su bili wide open što se kaže drugačije bi bilo, ali i to su ispromašivali

Morris je na primer imao dosta pokusaja , gde  bi  uzeo sut omah iz kontra napada , gde nema saigraca koji bi mogao da izbori ofanzivan skok, sve vise gleda na svoj sut ove sezone ,   o Bartonu ne vredi vise komentarisati, covek ima veoma nisku igracku inteligenciju, ja ne znam kako se  Jokic suzdrzava da  mu ne odvali  po neku vaspitnu cusku ,  valjda ce Murray da im se vrati ubrzo, da ne gledamo vise ovaj cirkus , sa Bartonom i Morrisom  kao  glavnim bekovskim  napadackim opcijama .

Link to comment

Bullsi u losoj formi (3 vezana poraza) veceras 21:30 docekuju Memfis koji su u naletu (9-1 poslednjih 10 meceva)
Leeeleeee

Inace zbog MLK dana dosta utakmica pocinje ranije, neke se vec igraju, u slucaju da je neko propustio a gleda mu se NBA :)

  • +1 2
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...