Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

odem da vidim standings, da proverim gde je tačno Denver.

nisam to nešto baš pratio od početka sezone, al obzirom na probleme koje imaju, poneki naslov koji mi izleti u newsfeed o još jednom porazu, pa onu MVP diskusiju gde Jokiću zameraju što ne pobeđuje, a i najviše po komentarima ovde :D - ja sam očekivao da su možda i dalje nekako u trci za osmo mesto ili taj play-in barem...

 

jbt... Denver je trenutno na petom mestu. pri tome imaju manje odigranih utakmica od svih ostalih iz top 8 :D :D 

kakve ste babe narikače svi ovde :dry: :laugh: čak ste predlagali i da tankuju :D 

Edited by Svarog
Link to comment
12 minutes ago, Svarog said:

odem da vidim standings, da proverim gde je tačno Denver.

nisam to nešto baš pratio od početka sezone, al obzirom na probleme koje imaju, poneki naslov koji mi izleti u newsfeed o još jednom porazu, pa onu MVP diskusiju gde Jokiću zameraju što ne pobeđuje, a i najviše po komentarima ovde :D - ja sam očekivao da su možda i dalje nekako u trci za osmo mesto ili taj play-in barem...

 

jbt... Denver je trenutno na petom mestu. pri tome imaju manje odigranih utakmica od svih ostalih iz top 8 :D :D 

kakve ste babe narikače svi ovde :dry: :laugh: čak ste predlagali i da tankuju :D 

 

Brzo će se to pretvoriti u 8. mesto čim se situacija sa Covidom malo smiri i ostali timovi koji su u pobedu/dve od Denvera izadju iz kratkoročnih povreda, što se Denveru neće desiti jer su njihove na duži rok. Mislim da je play-in turnir njihov realan domet ove sezone ipak.

Link to comment

Denver ima tešku ladovinu od rasporeda do kraja. Mnogo manje B2B utakmica, lakši protivnici... Dakle očekivano je da popuše, pošto oni te lagane utakmice redovno gube. :D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

Ricky ACL levog :sad: Jbt, tom čoveku se baš ne da. S obzirom na najave od pre sezone, verovatno kraj karijere. Tuga, takav igrač.

 

Ček, je l' to nova vest?

 

Juče sam naišao na tekst da su nakon pregleda kostatovali samo istegnuće i da nije potrebna nikakva intervencija, samo odmor i da je plan da se nakon 2 nedelje vrati.

 

Ako je tako, baš sranje :/

I to se povredio pred kraj meča, koji mu je možda bio i jedan od najboljih u karijeri

 

Bzvz, baš su i Cavsi a i on super izgledali na terenu.. jedno od većih iznenađenja ove godine

Edited by Have_Fun
Link to comment

Btw, James polako ulazi na teritoriju Federerove karijere. Ne znam šta mu treba da igra sa nikogovićima usred pandemije i da mu klinci kao Ja nabijaju rogove. Za razliku od Federera ovi ne skidaju gaće kad ga vide. 

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...