Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Netsima je ovo spas franšize, dobili Vajta ili Smarta i 2 ili tri pika, prsli su ako ne pristanu na taj trejd. Braun u prajmu i pikovi, pa to je fantazija mučenih Niksa :lolol: Da zavale Kajrija nekome još za upotrebpjivog igrača i da uživaju sledećih 5 godina. 

Link to comment

To bi sve bilo tacno da tu ne postoji faktor Ben-boli-me-primicac-Simons. On jede previse para u capu, a ne znas sta da ocekujes od njega, da li uopste ista? Na papiru je bio dobar fit sa Durantom i Irvingom jer oni imaju puno poena u rukama, dok sa Braunom i Smartom...meh.

Link to comment
27 minutes ago, pbg12345 said:

Jel on zdrav?

Deluje mi da su "ispod radara" a mozda su i najveci favoriti za titulu

ako ostanu zdravi, u najuzem krugu su sigurno..

Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

Slava mu, legenda NBA i svetske košarke. Nije imao dovoljno prstiju za osvojeno prstenje

 

Sad će Omiljeni da objasni da je to jedan prosečan igrač koji je imao sreće... :fantom:

 

Slava mu...

  • +1 2
Link to comment

radiša jesam pričo ja tebi kako je jedne godine Chamberlain davao preko 50 poena po meču i imao skoro 30 skokova?

iste te godine Oscar Robertson imao triple double u proseku. i to ne neki bezveze triple double nego sa preko 30ppg

ali za MVP proglasilo Billa Russella koji je ubadao svojih 16-17 puntosa svako veče

 

Jimmy Fallon GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Link to comment

Koliki skor su te godina imale ekipe u kojima su igrala ova dvojica, a koliki Boston?

 

I sipatično je ovo pomeranje stativa, u priči oko veličine čoveka sa 10+ titual kao igrač, na jednu sezonu i MVP titulu u toj sezoni... :fantom

 

 

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, omiljeni said:

ali za MVP proglasilo Billa Russella koji je ubadao svojih 16-17 puntosa svako veče

 

 

Izglasali su ga igrači, nije neka nevidljiva sila proglasila :)

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...