Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

zakuvalo se

 

 

Quote

The Celtics offered Brown, guard Derrick White and a draft pick to the Nets for Durant, sources said. The proposal was rejected, and Brooklyn has asked Boston — in any proposal — to include Brown, Defensive Player of the Year Marcus Smart, draft picks and potentially one more rotation player, those sources added.

 

Link to comment

Ne znam koji je kurac Bostonu, taman da ukanale i prospu sve ovo što su radili u prethodnih 5-6 godina a što je konačno počelo davati neke znake smisla

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Ne znam koji je kurac Bostonu, taman da ukanale i prospu sve ovo što su radili u prethodnih 5-6 godina a što je konačno počelo davati neke znake smisla

 

verovatno imaju intela™ da brown nece produziti ugovor. ovo je onda pravi trenutak za trejd.

Link to comment
Quote

to include Brown, Defensive Player of the Year Marcus Smart, draft picks and potentially one more rotation player, those sources added.

 

I pravo prve bračne noći :fantom: Ovo jedino ima smisla ako namerno sabotiraju/pokušavaju da zadrže KD-a

Link to comment

ne mora da znaci, ova poslednja povreda mu je bila freak povreda kada je brown pao na njega.

 

moze se loadovati tokom sezone kada imas tatuma u ekipi.

Link to comment
27 minutes ago, 189- said:

 

verovatno imaju intela™ da brown nece produziti ugovor. ovo je onda pravi trenutak za trejd.

da, čuo sam i ja te priče, i onda ima donekle smisla, ali opet dovoditi ovog mušičavog sa istorijom povreda i skoro 34 godine, jebem li ga, valjda neće toliko blesavi biti. 

Link to comment

preuvelicavaju se povrede imo. ona povreda protiv houstona u playoffu 2019. i povreda 2021. su jedine 'prave' povrede. ahil i ovaj brownov pad na njegovo koleno ne bih racunao tako...

 

ali u svakom slucaju bice mu ovo vec koja? 15. sezona? svakako nije malo

Edited by 189-
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...