Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

može towns na četiri, zapravo bi mu to moglo biti i prirodno stanište. problem je što su svi ovi pikovi sem tog u 2029. nezaštićeni, a gobert nije neko ko će im garantovati uspeh na duže staze, ovo je baš masivan rizik.

 

juti svaka čast, samo što izgleda planiraju da grade tim oko donovana, bolje bi im bilo i njega da liferuju u neki majami i skroz pređu u tenk.

Link to comment
17 minutes ago, Calavera said:

može towns na četiri, zapravo bi mu to moglo biti i prirodno stanište.

 

Pa će on da čuva Janisa, Dejvisa i drugare?

  • +1 1
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

Pa će on da čuva Janisa, Dejvisa i drugare?

 

giannis će svakog uništiti 1 na 1, a davis prvo treba da se vrati na teren

Link to comment
1 minute ago, Calavera said:

 

giannis će svakog uništiti 1 na 1, a davis prvo treba da se vrati na teren

 

Da, samo što ovome može da da 70 poena ako mu se ćefne.

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

 

Pa će on da čuva Janisa, Dejvisa i drugare?

 

Posle ovog trejda su im porasle sanse da brane Janisa i ostale zveri. Ne igra se kosarka 1 na 1, niti je propisana obaveza da igraci moraju da cuvaju protivnika na svojoj poziciji.

Link to comment

Naravno, ali Tauns je teška rupetina, a za Gobera znamo kako brani spoljnu liniju. Jedva čekam da ih vidim protiv malih postava.

Link to comment

Ni meni nije jasno ovo sa twin towers, baš me zanima koliko će držati vode ta priča o KAT na četvorci, no imati dva one-way igrača pod košem koji ti jedu 60% budžeta za plate mi nije neki plan za osvajanje šampionata, na stranu što košta đavo i po. Dobar posao Jute po meni.

Link to comment
Atlanta is trading Kevin Huerter to Sacramento for Justin Holiday, Mo Harkless and a future first round pick, sources tell EPSN.
 
Sources: Malik Monk is signing a two-year, $19M deal to join the Kings.
 
With the 4th overall pick in the 2022 NBA Draft, the Sacramento Kings have selected forward Keegan Murray out of Iowa!
Murray's selection makes a ton of sense for a team with Sacramento's needs. He was one of the best and most complete players in college basketball last season, as the breakout sophomore put up 23.5 points, 8.7 boards, 1.5 assists, 1.3 steals, and 1.9 blocks per game.
 
Ne deluje lose za sada, ovaj novi bolje radi posao od Divca (sto i nije mnogo tesko)..
 
Dakle trenutno:
 
Fox / Dav, Mitchell
Monk / T. Davis
Barnes / Huerter
Murray / Lyles / Metu
Sabonis / Holmes
 
Bilo bi lepo da vrate i DDV, ali videcemo.
 
Ps. Da ne pomislite da sam odustao :D
 
 
 
 
 
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...