Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

15 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kazinsu mogu da ponude minimalac. Meni je verovatnije da on ide negde gde ce dobiti jaci kes i vecu ulogu.

 

Ako je pametan bolje da ostane, s obzirom na to koliko ima godina i kakva mu je istorija povreda, nisam siguran da fizički može da izgura veću ulogu. Plus je Maloun idealan trener za njega.

Link to comment

ja sad vidim da je 90to, mislio sam da je godinu, dve mladji

 

ma da, njemu je ovo idealna sredina ako zeli da bude u ozbiljnom timu koji se bori za titulu

 

znacajno bitniju ulogu u takvom timu, a verovatno ni bilo kom drugom vise nece ni dobiti

 

jedino novac, verovatno ima timova koji mogu platiti nesto vise

Link to comment

moris im isto kurcu ne treba osim sto je dobar ortak, a kcp je igrac kakvog ne uspevaju godinama da dovedu pa zavrsavaju sa kojekakvim devon ridovima i slicnima.

Link to comment
3 minutes ago, Mos said:

Stoji, samo je idealno bilo da su odradili 1 za 1 trejd sa Bartonom, ali zna Unseld Jr. šta dobija :D

to bi bio trejd gde Wes ispada magarac :)

ovako deluje da su obe strane ok prosle

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

to bi bilo odlicno za njih

high risk-high reward...ako moze da ostane iole zdrav, svakako vrlo koristan dodatak u sampionskoj slagalici...pitanje je i kakav ugovor on ocekuje...zainteresovani su Detroit i Vizardsi, ako hoce da napada titulu izbor je lak

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Stoji, samo je idealno bilo da su odradili 1 za 1 trejd sa Bartonom, ali zna Unseld Jr. šta dobija :D

 

 

 

Idealno, samo što se ostatak lige ne kopča na leđa :P

Link to comment

Dobar je trade. Zao mi je da Monte ide ali ovo je bolje i za njega i za Denver. Da je ostao isao bi na klupu i borio se za minute sa Bonesom, a ovako u Washingtonu ima prilike za iskorak.

 

Uz ovaj trade, ako uspeju da potpisu Oladipa, i zadrze Kazinsa kao backup centra, puna kapa... 

Link to comment

Harden opt out, hoce da Siksersi imaju fleksibilnost i pojacaju se za napad na titulu.

 

Sunsi ce biti za par godina biti nova Oklahoma za siromasne, budu li zaredjali nekoliko full tanking sezona.

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...