Jump to content
IGNORED

NBA 21/22

goofs

Recommended Posts

8 hours ago, *edited by mod said:

Kako ih je sasekla ona trojka na kraju 3/4

Ako sačuvaju prednost, skoro pa pobednički koš.

To ih saseklo a onda Smaaat zakopao. Nomen non est omen.

Nego, Brown mora da je oborio rekord po broju izgubljenih lopti u driblingu u ovom plejofu. Ima li pedantnih statisticara da to provere?

Edited by J.R. Cash
3 hours ago, J.R. Cash said:

To ih saseklo a onda Smaaat zakopao. Nomen non est omen.

Nego, Brown mora da je oborio rekord po broju izgubljenih lopti u driblingu u ovom plejofu. Ima li pedantnih statisticara da to provere?

https://www.statmuse.com/nba/ask/most-playoff-turnovers-in-2022

Ni blizu Tatumu, koji btw gubi loptu za sva vremena:

https://www.statmuse.com/nba/ask/most-playoff-turnovers-in-a-single-postseason

Brown samo gubi loptu u posljednjim četvrtinama i kad se lome™ utakmice, pa lakše upada u oči. Svakako turnoveri ubijaju Boston cijeli playoff, bukvalno gube utakmice u stilu "sam pa' sam se ubio brate!"

Meni Boston deluje umorno,dve paklene i nenormalno fizicki zahtevne serije pre ove,svez protivnik sa sirom rotacijom,a ne mogu da malo puste odbranu,bez nje ne mogu da dobiju.

Plus,nemanje pravog pleja u ekipi ih ubija,Tatuma i Browna usmeravaju u levu stranu konstantno,losije se snalaze.

@pojmaš Mislio sam na izgubljene lopte direktno u drublingu. Imam utisak da Brown uvek proda loptu cim napravi vise od jednog, dva driblinga u levo.

I to bi bilo to što se tiče Bobana i Dalasa...

Ne bih se čudio da ga Hjuston otpusti.

bolje pika da su zadrzali nego sto dovode wooda, ali kapiram potrebu da se otarase ovih ugovora.

54 minutes ago, ducca said:

Ozbiljan posao Dalasa, istovarili drvnu gradju za Wooda.

I see what you did there :Jova:

• +1 1
  • Haha 7
3 hours ago, Joe D said:

bolje pika da su zadrzali nego sto dovode wooda, ali kapiram potrebu da se otarase ovih ugovora.

što bi ih se otarasivali™, svi ističu ove sezone? svejedno, ne vredi wood ni ovoliko, popičkaraće se s lukom posle tipa deset tekmi u sezoni.

• Mos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...