Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, napadaj said:

Bil Bur je sjajan lik i otvoreno naziva idiotima oni koji ne nose maske, neće da se vakcinišu i generalno bivaju mentoli oko kovida.

Većina njegovih gostiju imam sasvim normalan stav prema pandemiji, a u poslednje vreme osećaju i potrebu da istaknu da su vakcinisani kada dođu kod njega zbog fame koja prati Rogana. Bilo je onih koji su ga i otvoreno prozivali u podcastu zbog antivakserstva, kao vlasnik wholefoods na primer. Čak ga je spaljeni Post Malone ubedio da više ne sere oko maski. 

Edited by Heaviside
Link to comment
21 minutes ago, Heaviside said:

Ima on nekih malih sličnosti sa Đokovićem. Vodi računa o svom telu, hteo bi mnogo toga da zna i ima pristup raznim ljudima od kojih kroz razgovor kao uči pa se istripuje da je stekao neko specijalno znanje, a u stvari je poprilično neobrazovan i nije u stanju da razdvoji žito od kukolja. Specijalni režimi ishrane, joga, meditacije, trening, suplementi, antivakser...u dosta oblasti promoviše tehnike suprotne onima koje Đoković promoviše (npr. karnivor vs vegan) ali sve je to jedan isti princip i tip ličnosti po meni.

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
On 5.2.2022. at 11:12, napadaj said:

Bil Bur je sjajan lik i otvoreno naziva idiotima oni koji ne nose maske, neće da se vakcinišu i generalno bivaju mentoli oko kovida.

 

Yep :laugh:

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Rogan nije bas previse bistar plus se jako trudi da bude edgy no definitivno nije primer zadrtog antivax ratnika. Gosti koje dovodi su stvarno raznoliki, ima ih sa svih strana - pa i antivaxera a i drugih antinaucno "problematicnih" (jbg edgelord), ali ima i onih koji su totalna kontra tome - npr Neil DeGrasse Tyson mu je jedan od redovnijih gostiju. Meni je bio jako dobar intervju sto je radio sa Megan Phelps, devojkom koja je pobegla iz WBC sekte (koju prakticno sacinjava njena kompletna prosirena porodica), to vredi pogledati.

 

Jon Stewart je pre neki dan pricao o Roganu i celoj ovoj halabuci:

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

U nekom komentaru na FB-u uhvatih da su vakcinisani poturice : D Smešno mi nekako bilo i to što se lik koji je bulaznio preziva Prodanović : D

Edited by I*m with the pilots
  • Haha 4
Link to comment

Doduse, stari dobri Bili jeste najavljivao nove epidemije, tako da ne znam cime ce Marina Abramovic da se bavi posto joj ovaj uzima leb iz usta

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Delija67 said:

Pored onolikih statistika gde se vidi porast smrtnosti u poslednje dve godine kazes da niko nije umro od 5g :fantom:

Mozda ovi nevskcinisani? :fantom:

Link to comment
11 hours ago, mraki said:

FNMOucUXIAIVtLq?format=jpg&name=medium

 

 

"Svijet će biti razdvojen na dva dijela k`o ova posrijedi presječena jabuka... Ta voćka više nikada ne more da budne cijela... Javiće se neki treći da svojijem srcem zacijele ovu jabuku, ali od njiove želje i ljubavi vajde nikakve biti neće", zapisao je u 19. veku prota Zaharije Zaharić o tome šta mu je pričao njegov kum Mitar Tarabić, prorok iz Kremana.

 

"Prije ovoga rata na prijestolje velikačkog carstva naroda preko beskrajne vode ustoličiće se jedan čoek koji budne i seljak i čauš... On više neće davati crvenom caru da se širi i da se bogati, nego će se s njime šiljbočiti i prepucavati...“

 

„Ondakar će nastupiti veliki preokret i više neće biti nako ko što je bivalo pod drugijem carevima koji su bili na prijestolju ove carevine prije njegovog dolaska. Taj novi car uzeće pušku, ali neće puknuti na crveno carstvo nego će samo šenlučiti... Šenlučiće i onaj drugi, što će kasti, crveni car. Oni knjaževi koje taj car naroda preko beskrajne vode budne izrodijo sa svojom caricom, biće ljutog ubojitog lica, žeravičijeh očiju, te će oni puške opaliti."

 

"Ljudi koji budnu vodili ovaj rat imaće svoje učenjake i mudrace koji će izmišljati svakojaku tanad za svoje topove. Kade opale, ondakar će ova tanad, đe god budne pala, umijesto da ubije zamađijavaće sve živo, ljude, vojsku i stoku. Ta mađija bacaće ih u san, te će oni nako zamađijani spavati umijesto da vojuju, a poslje će se vraćati u svoju pamet."

 

"Mi u tom ratu nećemo vojevati, ali će se drugi biti preko našijeh glava. U vazduhu iznad Požege s neba će užareni ljudi padati na zemlju".

 

- A ko će se to tući u nebu nad Požegom? I, s kim?

- E, to je to, što je najčudnovatije, kume: Nisu Srbi! Kao da je Srba nestalo u Srbiji, pa neko drugi nad njom... Pobiće se kume proto, strašno Rusi sa Talijanima. Vidim puno to polje izgorjelih lađa spaljenih krila, i živih ljudi u plamenu, još više izgorjelih, pa se kume, smanjili ko đeca!

 

Prota skinuo kapu i krsti se. I Mitar se krsti i molitva nešto. Pokri glavu pa će uplašeno:

- Upamti to, kume, i ne kazuj nikome. Ne šali se! Da i tebe ne proglase ludakom. A kad će to biti kume proto, ne znam. Ne da mi se da vidim!

 

"Poslje ovog rata na prijestolje svijeta doći će jedan plemenit i dobrodušan riđi čoek. Blago onome koji to doživi, jerbo će taj riđokosi svijem ljudima donijeti sreću. On će biti duga vijeka i vladaće sve do smrti svoje od Boga date...

 

Za vrijeme njegovo ni poslje njega ratova više nikad biti neće, ali će tamo u ko zna kojem vremenu i vijeku za ljude, zbog njiovijeh gluposti, nastupiti veliko zlo i omraza ljudska."

 

SaE

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...