Jump to content
IGNORED

Windows 11


Recommended Posts

Moja amd ryzen 5 1600 nema na listi. Al zato ima 5 2600 koji bukvalno ima iste karakteristike samo malo veci clock. (2600 12, 1600 14 - ovo je u stvari broj konduktera ili sta god.)

 

Mada je MS izdao neko saopstenje da radi na tome da intel 7 i prvu generaciju ryzena uvrsti u listu. Ono, jesam ja hteo i dalje hocu da menjam procesor i graficku al ako je zbog windowsa 11, neka.

Link to comment
19 minutes ago, Zlurad said:

Moja amd ryzen 5 1600 nema na listi. Al zato ima 5 2600 koji bukvalno ima iste karakteristike samo malo veci clock. (2600 12, 1600 14 - ovo je u stvari broj konduktera ili sta god.)

 

Mada je MS izdao neko saopstenje da radi na tome da intel 7 i prvu generaciju ryzena uvrsti u listu. Ono, jesam ja hteo i dalje hocu da menjam procesor i graficku al ako je zbog windowsa 11, neka.

:D to je proizvodni proces, 1600 se pravi u 14 nm, 2600 je minimalni upgrade i pravljen je od tranzistora veličine 12 nm

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

znam da piše, ali kada startujem healt kaže da neće da može

Helth je bugovit

 

 

AJde, videćemo kad izađe, moj sigurno ne može i najverovatnije neće ni moći...

 

Ali ionako pikiram nešto novo da uzmem posle nove godine, no videćemo... Ono što bih ja kod nas se jako teško dobavlja i treba dati bubreg za to, otprilike...

Link to comment
Just now, renne said:

Ma sigurno može da prođe čista instalacija, ali to mi se ne radi nikako

Na šta si bacio oko?? Priznaj

Ja jurim sada nešto sa rtx3070....

Pa ja bih Lenovo P17 Gen2 sa i9, ali to ovde košta duplo nego u USA, ako i može da se uzme... Jbg, lepa poslovna mašina... Za posao super...

 

A srce vuče na ALienware X17, to čak i nije tako strašno, cena je ovde kod likova koji prodaju na kupujem prodajem merljiva sa cenom u USA... ALi kako da objasnim u firmi da ću uzeti laptop za posao na kupujem prodajem, i da će biti alienware X17 :)

 

 

Link to comment
[emoji3] to je proizvodni proces, 1600 se pravi u 14 nm, 2600 je minimalni upgrade i pravljen je od tranzistora veličine 12 nm
Jebiga, pokusavao sam da shvatim sta sam procitao vidi se da nisam uspeo [emoji23]

Eno vidis I @renne ima istu izvedbu sa 14 na i7 I njemu pise NJET.
Link to comment
25 minutes ago, bags said:

 

Je li nosis ti to oko ponekad ?

 

Meni je sve preko 14' zajebancija za nositi... A svugde imaju monitori...

Boga mi nosim... Pa ja sad imam još gore, HP Zbook 17... :)

 

Omatorilo se , meni i 17 nekad sitno... A nosim uglavnom kolima, tih par 100 metara kad treba od hotela do klijenta, u najgorim slučajevima, valjda mogu 5 kila odneti, nisam još deda...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...