Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Nek trenira trojke do iznemoglosti. Ako je od Gvozdena mogao da ispadne šuter onda može od svakog.

 

Desavale su se i cudnije stvari, ali ne bih se kladio na to.

 

mehanika.thumb.png.f7270fba344f434053eb333cffe57277.png


Ilustracija koliko nece smeti da se pomaze s njega. Moze 50 ovakvih slika da se napravi.

 

spacer.png

 

Link to comment
29 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Desavale su se i cudnije stvari, ali ne bih se kladio na to.

 

mehanika.thumb.png.f7270fba344f434053eb333cffe57277.png

 

Ilustracija koliko nece smeti da se pomaze s njega. Moze 50 ovakvih slika da se napravi.

 

spacer.png

 

 

Cuveni defanzivac Edzim.:D On je ovde pomagao samo Golemcu da dobije srcani udar. A ova prva slika ne znam kako ti sluzi kao ilustracija za pomaganje sa Ilica. Sta je Kuridza unutra branio pa je pomagao?

 

Pomagace se sa njega sigurno, napisao sam da nece moci previse jer Ilic nema neki sut ali ima dugacak korak i odlican odraz pa moze da napadne kos i prodorom. Takodje sam napisao da bi on u toj nekoj teoriji da dodje Petrusev igrao u paru s njim pa bi mogao neki fin pick da se zavrti s njim a onda neka se pomaze sa Petruseva.

 

Sto se tih 50 slika tice, ja cu na svaku tvoju da odgovorim slikom o tome kako se pomaze sa Dobrica, Voltersa ili Holinsa. Necu, mrzi me, samo kazem da bih mogao. Nije nikakav kuriozitet da igrac na nivou sezone od 60 utakmica ostane 50 puta sam na sutu jer odbrana pukne ili bira slabijeg sutera ako ne moze da zatvori. To je manje od jednom po utakmici. Ostane Larkin sam na sutu 4-5 puta po utakmici a nece Dalibor Ilic.

Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Nek trenira trojke do iznemoglosti. Ako je od Gvozdena mogao da ispadne šuter onda može od svakog.

ko je gvozden?

 

da je samo trening dovoljan da bi se postalo suterom, svi bi bili suteri.

 

edit: treba ipak malo gledati i utakmice. ilica sve ekipe u ligi konstantno cuvaju kao da ima kugu kad je van linije za tri. covek je valjda postavio neki rekord po broju air-ballova u sezoni.

Edited by Joe D
Link to comment

Eh kad bi Ilić protezao 6 trojki po meču kao Pulen njegov procenat bi verovatno bio 25%. Plus je pitanje je koliko je tih šuteva bilo otvoreno 

Link to comment

Hajde, jebo te, ne dovodimo beka sutera nego sljakera pod kosem. Da nisam zaboravio kakve picajzle od ljudi pisu na ovom topiku ne bih napisao da sa njega ne moze preterano da se pomaze. Sut je poslednja stavka zbog koje smo zainteresovani za Ilica. Ubedljivo poslednja.

  • +1 2
Link to comment

Ali si to napisao, a prva stvar koja ti upadne u oko kad ga gledas je da se sa njega preterano pomaze :D

 

9 hours ago, harper said:

 

Cuveni defanzivac Edzim.:D On je ovde pomagao samo Golemcu da dobije srcani udar. A ova prva slika ne znam kako ti sluzi kao ilustracija za pomaganje sa Ilica. Sta je Kuridza unutra branio pa je pomagao?

 

Pomagace se sa njega sigurno, napisao sam da nece moci previse jer Ilic nema neki sut ali ima dugacak korak i odlican odraz pa moze da napadne kos i prodorom. Takodje sam napisao da bi on u toj nekoj teoriji da dodje Petrusev igrao u paru s njim pa bi mogao neki fin pick da se zavrti s njim a onda neka se pomaze sa Petruseva.

 

Sto se tih 50 slika tice, ja cu na svaku tvoju da odgovorim slikom o tome kako se pomaze sa Dobrica, Voltersa ili Holinsa. Necu, mrzi me, samo kazem da bih mogao. Nije nikakav kuriozitet da igrac na nivou sezone od 60 utakmica ostane 50 puta sam na sutu jer odbrana pukne ili bira slabijeg sutera ako ne moze da zatvori. To je manje od jednom po utakmici. Ostane Larkin sam na sutu 4-5 puta po utakmici a nece Dalibor Ilic.

Prva slika ilustruje  zasto ne bi trebalo ocekivati da postane pristojan suter, jedino ako preko leta provede par nedelja u San Antoniju..

Postoji razlika izmedju toga kad neko ostane sam i kad je neko vecito ostavljen sam kao deo plana. Forte Petruseva su rol i zavrsnica na obrucu, voleo bih da vidim kako ce to da izgleda dok Ilicev igrac bude kampovao pod kosem.

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, J.R. Cash said:

Postoji razlika izmedju toga kad neko ostane sam i kad je neko vecito ostavljen sam kao deo plana. Forte Petruseva su rol i zavrsnica na obrucu, voleo bih da vidim kako ce to da izgleda dok Ilicev igrac bude kampovao pod kosem.

 

 

 

Pa, videces vec sledece godine ako obojica potpisu.

 

Meni je bas nekako drago sto ste se toliko zabrinuli za nas, vidi se taj jedan pozitivan komsijski vajb. Posle onih blamaza u finalnoj seriji eto i nase odnose malo sunce da ogreje.:D

  • +1 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...