Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Just now, Joe D said:

Ilic je ok, Petruseva bih izbegao u sirokom luku. Tarzuski mi je meh. 

 

Slicno razmisljamo ali to su prve opcije koje klub razmatra. Tarcewski je verovatno pokusaj da se napravi "i posle Kuzme Kuzma" rokada a Petrusev je domaci mlad igrac ciju je karijeru Misko pogurao dalje od onoga sto je igrac trenutno u stanju pa mu Zvezda dodje kao rezervni polozaj. Covic je povilenio posle iskustva sa Obradovicem kad je u pitanju gomilanje stranih igraca, Zvezda ce ubuduce uzimati strance samo gde bas nikako ne mozemo da se pokrijemo domacom opcijom istog ili slicnog kvaliteta.

Link to comment

Petrušev deluje kao ljiga i zabušava u odbrani da ne bi pokupio faul, ali ima ogroman napadački repertoar i puno prostora do svog plafona. Ni slučajno ga ne bih propustio. Tarzuski onako, jednodimenzionalan mi je, ima 29 godina tako da nema puno prostora za nekakav naročit iskorak u karijeri, ali ako bismo igru opet gradili oko pika mogao bi da bude solidno rešenje.

  • +1 1
Link to comment

dejo kad se uhvati nekog igraca ne pusta ga dok ga ne dovede. sad se dohvatio za tog tarzuskog kao da ne postoji drugi, juri ga godinama unazad.

Edited by Nikodije
Link to comment

crnac moze samo ako ima osobine kao belac koji je ponikao na kosarkaskoj akademiji u zelezniku - klimav sut i nikakav ballhandling, ali zato mora da radi kao crnac u odbrani.

  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

crnac moze samo ako ima osobine kao belac koji je ponikao na kosarkaskoj akademiji u zelezniku - klimav sut i nikakav ballhandling, ali zato mora da radi kao crnac u odbrani.

 

Aha. Evo nekih klasicnih primera iz Radonjiceve ere: Markus Vilijams, Kvinsi Miler, Carls Dzenkins, Tajler Kinsi,... Sve sami igraci klimavog suta i nikakvog ballhandling-a. Ali zasto bismo se bavili cinjenicama kad je lakse da na osnovu poslednjeg potpisanog igraca nagadjamo o tome sta kod Radonjica moze a sta ne moze?

  • +1 1
Link to comment

to je bilo na pocetku, sada je utegao kriterijume, kako kosarkaske, tako i ljudske™, vise nece da se zajebava sa prsotinama kao sto su kvinsi i markus.

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

matkovic izgleda odustao od drafta, to bi bio pravi centar za nas da nismo retardi

 

Igrace izgleda u Ljubljani u sezoni 22/23 pa ce sledece godine da izadje na draft.

Edited by Borca
Link to comment

Kaleb Tarcewski  je Radonjina prva opcija vec dve godine.. sad, njegove brojke i utisak koji ostavlja na terenu ne deluje da je to neka bomba od igraca, pa navijaci prizeljkuju neke druge takodje bekap opcije.. Ja mislim da mi ne vidimo to sto Radonja vidi u igracu i jednostavno cu da verujem da ako dodje taj Kaleb da ce postati dominantan El centar.

 

Cirbes je bio, ako se ne varam igrac meseca u EL, i igrao je odlicno onu sezonu, isto vazi i za Kuzmica. Mislim da kod ovog decka ima vise materijala da se napravi bolji igrac nego sto su ova dvojica bili u prajmu.

 

Nemam pojma, ne razumem se samo verujem da Radonja zna sta radi inace ne bi ovako zagrizao.. i da Covic ne zasere nesto cekajucu da ovaj spusti cenu za cca 50 do 100k.

 

Ne trazi Radonja Tavaresa ni Milutinova.. dovedi coveku igraca.. 

 

Iznervirah se sad :)

Link to comment
2 hours ago, Banjo said:

Kaleb Tarcewski  je Radonjina prva opcija vec dve godine.. sad, njegove brojke i utisak koji ostavlja na terenu ne deluje da je to neka bomba od igraca, pa navijaci prizeljkuju neke druge takodje bekap opcije.. Ja mislim da mi ne vidimo to sto Radonja vidi u igracu i jednostavno cu da verujem da ako dodje taj Kaleb da ce postati dominantan El centar.

 

Cirbes je bio, ako se ne varam igrac meseca u EL, i igrao je odlicno onu sezonu, isto vazi i za Kuzmica. Mislim da kod ovog decka ima vise materijala da se napravi bolji igrac nego sto su ova dvojica bili u prajmu.

 

Nemam pojma, ne razumem se samo verujem da Radonja zna sta radi inace ne bi ovako zagrizao.. i da Covic ne zasere nesto cekajucu da ovaj spusti cenu za cca 50 do 100k.

 

Ne trazi Radonja Tavaresa ni Milutinova.. dovedi coveku igraca.. 

 

Iznervirah se sad :)

Najtuznije je sto su Kuzmic i Mitrovic neko vreme igrali bas iznad ocekivanja. Posle su krepali, velika je steta sto nismo doveli nekog iole pristojnog centra u decembru, bio bi ostavljen dosta bolji utisak u EL, a u ABA Lesor ne bi izgledao kao jebeni Hakim u odredjenim momentima.

Link to comment
11 hours ago, harper said:

nije neki suter ali ume da pogodi spolja (34% za tri u ABA ligi ove godine) pa se i ne moze bas previse pomagati sa njega

 

Svi ce pomagati s njega, kao sto je bukvalno svaka ekipa bezobrazno pomagala dosad.

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...