Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

15 hours ago, Блок_64 said:

 

U Zelezniku.Radonjicu iz fmp-a je taj dan svadba,svi su pristali da se pomeri termin utakmice da bi covek mogao na svoju  svadbu,pogodite samo ko nije.

Mladoženja lera mladu, "Eto uletela KLS neplanirano. Sad moramo opet da pomerimo." Kad ono...

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, James Marshall said:

Baš sam se smorio za Nejta, ono, idealan bekap plej a bogme je znao i da potegne i ovu ekipu kad je trebalo

 

I meni je žao. Nekako sam se navikao na njega i zagotivio ga. Nosio nas je dobar deo sezone u EL. Nadao sam se da će da ostane. Ako je zabo bolji ugovor negde, svaka čast, zaslužio je. 

  • +1 5
Link to comment

Šteta za Nejta, bio je jedan od konstantnijih u timu ove sezone, izmišljao poene kad je trebalo, dao jednu od ključnih trojki u finalu. Mirna glava, profesionalac i dobar lik.

 

Samo nemojte Stefana Jovića da vraćamo, pa da pola sezone igramo s jednim plejom dok šamani pokušavaju da utvrde treba li da odsustvuje mesec, dva ili tri. Bio je odličan u prvom mandatu ali šanse nema da skrpi EL sezonu bez bar jednog dužeg odsustva.

  • +1 4
Link to comment

Ja čuh neke drugačije tonove za Nejta iz vašeg KK.

 

Izgleda da ima nizak prag bola, i da se često žali na neke povredice i "povredice". Neki su bili baš popizdeli posle 3. utakmice i njegog stava za vreme tekme.

 

 

Link to comment

Nejt je još na početku sezone disao na škrge kada odigra više od 20 minuta. Jedva je preživeo ovu sezonu. Dogodine u neku Malagu, tako nešto.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Dakle fmp direktno u finalu. Da li je to prvi slučaj u istoriji sporta da ekipa u neko takmičemje kreće od finala? 

 

Zar nisu FMP i Mega igrali neke cetvrtfinalne utakmice?

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...