Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Sutra lepo minut pred praznim tribinama ,ako Partizan pobedi sledeća bez publike ,isto važi i za petu ako se igra .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
Just now, elementary said:

Sutra lepo minut pred praznim tribinama ,ako Partizan pobedi sledeća bez publike ,isto važi i za petu ako se igra .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

To je i verovatni scenario ovog demonstrativnog izlaska sudija nakon sto su resili utakmicu. Da se izjednaci ovo veceras sa onim iz prethodne utakmice pa da Zvezda izgubi prednost domaceg terena. Lukavi mali satnici.

  • +1 1
Link to comment

Kao samo ih gadjali ovi iz par redova iza kosa ,ostali su bili super .
Pomericemo se malo na gore i super haha.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

To je i verovatni scenario ovog demonstrativnog izlaska sudija nakon sto su resili utakmicu. Da se izjednaci ovo veceras sa onim iz prethodne utakmice pa da Zvezda izgubi prednost domaceg terena. Lukavi mali satnici.

A onda ja pišem teorije zavere. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Kao samo ih gadjali ovi iz par redova iza kosa ,ostali su bili super .
Pomericemo se malo na gore i super haha.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Pri tom nisu ih oni ni gadjali. Većinom je letelo iz ugla iza naše i njihove klupe.

Link to comment
Just now, Barrister said:

A onda ja pišem teorije zavere. 

 

Za razliku od tebe ja se zajebavam. Napisao sam jos na pocetku da ovde nemamo sta da trazimo i da utakmicu moramo da izgubimo ili ce biti ozbiljnog sranja. Kakvo tacno sudjenje navijaci Partizana ocekuju ako zbog ovakvog pesnice sudije? Sta treba da urade, da daju koseve umesto igraca?

Link to comment

Uzgred ne mora da se igra bez publike. Dovoljno je bilo i da se igra u Areni. Ako oba kluba ne mogu da dobiju utakmicu u normalnim uslovima ne moraju ni da igraju.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Barrister said:

Uzgred ne mora da se igra bez publike. Dovoljno je bilo i da se igra u Areni. Ako oba kluba ne mogu da dobiju utakmicu u normalnim uslovima ne moraju ni da igraju.

 

Ne može u Areni, tamo nije dobra atmosfera™.

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...