Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

8 minutes ago, Joe D said:

govnarski ga tad je izbacio iz serije toliko da mu nije preostalo nista nego da ga nabode pesnicom u muda.

 

Djenku je uhvatio za vrat u toj seriji jednom na polaganju, ne mogu da se setim da li je ista tekma

 

A i hteo je onog Rejnoldsa da odvali krošeom, ali je mašio kao i većinu šuteva te sezone

 

Jebeno je za podneti kad stariš, truliš i ne možeš k'o pre :D

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Sad ni sam ne znas sta zelis da postignes. 

 

Dobar odbrambeni igrac ne mora nuzno igrati uvek cisto. Grin na primer.

 

 

Lazic je istu odbranu aplicirao na Bogdanu i ovaj ga je razvalio kosevima, nije morao da ga udara pesnicom u jaja. Glavni igraci svih ekipa dobijaju ozbiljne batine, razlika je u tome sto neke (Bogdanovic) to motivise da igraju jos bolje a neko (Pavlovic) izgubi glavu i ostavi ekipu na cedilu. Ovo sto je Pavlovic uradio je jednostavno neoprostivo i sa stanovista pravila i sa stanovista interesa Partizana. Sta god da je Lazic uradio, a nije uradio nista posebno, krivica je samo na Pavlovicu.

Link to comment

Do Murića i Pavlovića je, šabani su kao takvi, labilni i za standarde prosečnog srbende, kamoli sportiste. Još ih je Dulo palio da su sami na svetu i eto. 

 

Kako Tepić, Milosavljević i Mačvan nisu tad pravili sranja i gubili pamet? Stresnije serije od te se ne sećam, možda bude baš ova. 

 

edit: btw, Bobija su tukli k'o konja u toj seriji, đe je, šta radi Božo Đumić

 

Pavlović bi oči sebi iskopao od frustracije da je tako bio branjen, prso je i za mnogo manje :D

Edited by Plajvi
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Ja sam ubedjen da provokacija jeste bilo, sto naravno ne znaci da reakcija Pavlovica u tom trenutku moze biti opravdana.

 

Da igraci dobijaju nesportske zbog sitnog provociranja i trash-talk-a tokom utakmica ne bi niko zavrsio mec do kraja. Igraci se maltene od kadeta navikavaju na takve stvari. To nije samo u kosarci i nije samo u Srbiji, u svim sportovima svuda na svetu se to radi.

Link to comment
9 minutes ago, Plajvi said:

edit: btw, Bobija su tukl k'o konja u toj seriji, đe je, šta radi Božo Đumić

 

 

Bobija je tukao ko je stig'o a sudije su pustale valjda zato sto je veliki pa ionako ima prednost. Kakav Bozo Djumic, seti se sta mu je radio Rasko Katic dok je Bobi igrao za Megu.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Da igraci dobijaju nesportske zbog sitnog provociranja i trash-talk-a tokom utakmica ne bi niko zavrsio mec do kraja. Igraci se maltene od kadeta navikavaju na takve stvari. To nije samo u kosarci i nije samo u Srbiji, u svim sportovima svuda na svetu se to radi.

Sto ne znaci da je to ispravno.

 

Ja govorim iz nekog "moralnog" ugla, a ne sta je realno da se desi i sta je ustaljena praksa.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Sto ne znaci da je to ispravno.

 

Ja govorim iz nekog "moralnog" ugla, a ne sta je realno da se desi i sta je ustaljena praksa.

 

 

 

Ti nisi samo mladunac vec i cistunac.:D

 

Provokacije i verbalne provokacije su uvek bile deo takmicarskog sporta i uvek ce biti. Reci da to nije ispravno je isto kao reci, ne znam, da nije ispravno da Tavares igra kosarku protiv centara koji su za glavu nizi od njega.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Ti nisi samo mladunac vec i cistunac.:D

 

Provokacije i verbalne provokacije su uvek bile deo takmicarskog sporta i uvek ce biti. Reci da to nije ispravno je isto kao reci, ne znam, da nije ispravno da Tavares igra kosarku protiv centara koji su za glavu nizi od njega.

:D

 

Sto se bolda tice, naravno da nije tako.

 

Pazi, posto ova "diskusija" prelazi u banalnu, nastavicu u tom duhu i reci da se i meni samom dogodi da se ponasam tako na basketu, ali hladne glave naravno da to nije okej.

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

:D

 

Sto se bolda tice, naravno da nije tako.

 

Pazi, posto ova "diskusija" prelazi u banalnu, nastavicu u tom duhu i reci da se i meni samom dogodi da se ponasam tako na basketu, ali hladne glave naravno da to nije okej.

 

E, moj Milosice, zar na basketu?:D Sad zamisli, kad je tebi tesko da se suzdrzis na basketu gde se igra za to ko ce posle da plati pivo, koliko moze biti tesko na utakmicama od kojih ljudima zavise karijere, licna bogatstva, nekada davno cak i ziva glava.

Link to comment

Pa naravno, sve to stoji, ja (skoro) svaciju reakciju mogu da razumem i nadjem razlog za istu, sto je mozda i lose :D

 

To sto ja razumem te reakcije ne znaci da ne mogu za tog i tog igraca reci da se na terenu ponasa odvratno, da bih to ponasanje sankcionisao iako postoji oduvek i u sportu je ustaljena praksa, a kasnije otici sa njim na pivo(kad ga vec pomenu). Te dve stvari nisu u sukobu.

 

Edited by Milošica
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Pa naravno, sve to stoji, ja (skoro) svaciju reakciju mogu da razumem i nadjem razlog za istu, sto je mozda i lose :D

 

To sto ja razumem te reakcije ne znaci da ne mogu za tog i tog igraca reci da se na terenu ponasa odvratno, da bih to ponasanje sankcionisao iako postoji oduvek i u sportu je ustaljena praksa, a kasnije otici sa njim na pivo(kad ga vec pomenu). Te dve stvari nisu u sukobu.

 

 

Nisu i Bogu hvala da nisu. S obzirom na to kako se ponasas na basketu ostao bi bez drugara.:D

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Nisu i Bogu hvala da nisu. S obzirom na to kako se ponasas na basketu ostao bi bez drugara.:D

Nemam ih svakako, nevezano za ponasanje na basketu.

  • Tužno 1
Link to comment

Možda i ne bude toliko frke na terenu u finalnoj seriji, ako se ispostavi jutrošnja informacija kao tačna, da rastu šanse da ABA ima 2 predstavnika u Evroligi.

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...