Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

4 minutes ago, Mark Rothko said:

Đuka Bizon, narodni poslanik i disciplinski sudija KLS, taman naoštrio pero da kažnjava, jbg.

 

 

 

Ahahahahaha pa ovo sam skroz propustio 🤣🤣🤣

  • +1 2
Link to comment

Ja bih mogao da podržim da je odluka stvatno doneta nakon finala ABA sa ovim objašnjenjem.

 

A ne ovako, prvo krenuli sa pretnjama o neigranju ako ostane rangiranje iz regularne sezone ABA lige, a onda kad nije prošla pretnja - sad je glavni razlog problem huliganizma. :laugh:

  • +1 4
Link to comment

podržavam. kao što sam i rekao, za mene je sezona završena, drago mi je da je i za klub tako.

 

što se mene tiče možemo i da prihvatimo poziv da igramo VTB kao regionalnu ligu, pa da eksiviramo i ovu regionalnu kaljugu. ako su već takmičenja i pravila tako fluidna, možda je i moguće da ne igramo ništa po lokalu i da se izmestimo tamo gde bi se više bavili košarkom i protivnicima a manje "lokalnim specifičnostima" (da ne koristim teže reči).

 

ne znam koliko je to izvodljivo i kakva bi bila prohodnost ka evro takmičenjima, ali ako je izvodljivo podržao bih.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

ne znam koliko je to izvodljivo i kakva bi bila prohodnost ka evro takmičenjima, ali ako je izvodljivo podržao bih.

Verujem nikakva.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Meni se ne dopada ova odluka. Moglo se igrati sa drugopozivcima, bez ikakvog imperativa. 

Verovatno i sa pomoćnim trenerima ali da jedino tako se moglo igrati.

 

Disciplinska nas izgleda šalje dva ranga dole.

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Verujem nikakva.

 

ne znam, nisam se detaljnije upuštao u to. 

 

koliko vidim, večiti će za ovaj skandal od finala proći bez ozbiljnijih posledica. novčana kazna, malo pražnjenja hale i ćao đaci. a sledeće godine idemo opet. i dokle tako? dok se ne pojavi neka budala sa pištoljem u hali i počne da puca na protivničke igrače. ili da ih vija nožem. ili možda ni tada, nego bi uslov da se nešto promeni bio da bude barem nekoliko mrtvih.

 

ja mislim da sudbina ove regionalne lige nije svetla ako se pravimo da je sve ok.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Profesionalac said:

Ja bih mogao da podržim da je odluka stvatno doneta nakon finala ABA sa ovim objašnjenjem.

 

A ne ovako, prvo krenuli sa pretnjama o neigranju ako ostane rangiranje iz regularne sezone ABA lige, a onda kad nije prošla pretnja - sad je glavni razlog problem huliganizma. :laugh:

 

 

Naravno da je ovo o huliganizmu maska za pravu odluku o napuštanju privatne, neregularne lige gde se domaćinstvo određuje na osnovu plasmana u sasvim drugoj ligi u kojoj polovina učesnika KLS ni ne učestvuje.

Puna podrška.

Neka nam daju tu EL licencu pa ćemo ovo takmičenje igrati protiv Žela iz Čačka, Radnika iz Surdulaje, Konstantina i Gajdobre. Taman strance pošaljemo kući pa lagano.

 

  • +1 2
Link to comment

Argument o huliganima je svakako dimna zavesa ali saopstenje je fenomenalno, pomirljivo sa klupskog aspekta i vrlo jasno predstavlja pruzenu ruku Zvezdi da oba kluba zajedno ucine nesto po pitanju incidenata, prostakluka i generalno nenormalne atmosfere u utakmicama ova dva kluba. Tako da sta god da je stvarni razlog da Partizan ne igra KLS sadrzaj saopstenja je pun pogodak i iskreno se nadam da nece pasti na gluve usi na Malom Kalemegdanu.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...