Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

12 minutes ago, Bright Billy said:

Taj grb em nije bio lep em nam nije bas mnogo uspeha doneo. Sreca pa su vratili ovaj normalan na stitu...

 

Lepota je stvar ukusa, meni je delovao "modernije"

 

A sportski uspeh nismo imali zbog? Mislim ono, bilo je tu mnogo igraca koji bi bili upgrejd za ovo sto nam igra sada (sem mozda 3-4 igraca)...

 

Ja cenim da je tada najvise skripelo oko trenera i rada u klubu... Alkosan, Sale Janovic, Djurovski... Jedino je Piksi pokusao sa Zengom i Zemanom nesto vise....

Edited by assignment
Link to comment
44 minutes ago, Nikodije said:

e da, posto smo vec crveno-beli mogli bismo umesto pruga da stavimo i neku kockicu. pokazali bismo da nismo zatucani velikosrbi, a mozda bi nam kockasti dres doneo i taliju jer oni su vicesampioni sveta.

 

mi smo njima doneli sreću

 

Fuonts-Vg-AAUB-w.jpg

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

lol sada iz ove perspektive cudi me kako niko nije sklonio te zastave sa kockicama, ipak je to bio maj 91, znalo se sta je sahovnica

Link to comment
29 minutes ago, Nikodije said:

lol sada iz ove perspektive cudi me kako niko nije sklonio te zastave sa kockicama, ipak je to bio maj 91, znalo se sta je sahovnica

 

Dobro su stadion nasli kolko su tad bili neorganizovani...

Link to comment
9 hours ago, assignment said:

Plava boja se pojavila krajem 90tih, kada smo nosili Kappa dresove. Grb nije bio stit, vec krug, i u tom krugu je jedna polovina bila plava....

 

To veze za Gazpromom nema...

Tako je bilo

 

20220519_234141.jpg

  • +1 1
Link to comment

Плаве дресове смо имали од 50-тих. Једино је тај округли грб убачен 90-тих. И сада је такав грб СД.

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

Link to comment

 

Dokumentarni serijal "Najlepši dan života" reditelja Ivice Vidanovića posvećen je najvećem klupskom uspehu u istoriji srpskog i jugoslovenskog fudbala - tituli evropskog prvaka Crvene zvezde u sezoni 1990/91. Serijal ima četiri jednočasovne epizode koje će biti emitovane na Radio-televiziji Srbije, 15, 22. i 29. maja i 5. juna.

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

Je l' ono Savicevicev sin, mora biti? Isti jebeno. :D

Binic i Mihajlovic uvek najvece dileje, pogledajte samo tu jaknu. :laugh:

Link to comment

Nisam ni znao da ovo prave svake godine il nesto slicno, ja ih prvi put vidim posle mnogo godina.

Binic kao kralj Ozrik iz Konana :laugh:

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...