Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

7 hours ago, harper said:

 

Ova cetvorka je neka Macron-ova fora za ovu sezonu, ima je i na plavim dresovima. Trojka ne znam ni ja sta je, prosula im se valjda kanta crvene i bele na plavi stolnjak. Osmica je definitivno i moj izbor, vintage Zvezda. Meni su dresovi s uskim prugama inace uvek lepsi ali su bas retki poslednjih godina. Ovaj rad.

 

image.jpeg.5908a1b7569bdc4b0adb590612d2e45e.jpeg

 

Cetvorka je motiv sa jedne koreografije koja je postala popularna. Zove se linija naseg zivota i predstavlja otkucaje srca. Ima je na gomili navijackih rekvizita, koriste je cak i kao logo, a pre par se zona ju je i macron iskoristio za dizajn dresa...

Edited by Bright Billy
Link to comment

s tim što "linija života" nije tek detalj sa neke koreografije nego detalj sa grba Delija sever, grupe koja tera iz kluba igrače i trenere zbog vere nacije političke i ideološke podobnosti itd

  • +1 1
Link to comment

U svakom slucaju cetvorka i petica su dizajnirane da asociraju na delije. Ostale zastave su politicki korektne :D

Desetka je dizajn sa pizonovog dresa, tebe su targetirali sa 1945 itd. Jedino mi se trojka ne svidja, stvarno je smandrljana...

Link to comment

Treba odbaciti boju te nedemokratske velikosrpske tvorevine i umesto nje ubaciti npr zelenu; u znak postovanja prema bugarima...

 

@Dimitrije

Edited by Bright Billy
Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

Treba odbaciti boju te nedemokratske velikosrpske tvorevine i umesto nje ubaciti npr zelenu; u znak postovanje prema bugarima...

 

@Dimitrije

 

Ali pastelno zelenu, da ne bismo bili proglaseni za italijanske i/ili madjarske fasiste ili meksicke imperijaliste.:happy:

Link to comment

Ne,ne, bas bugarska zelena nam treba. Ipak je to, za razliku od nas, narod koji je u svakom trenutku istorije sledio dominantne evropske vrednosti. Kad nemacka politika dominira evropom oni su uz nemce, kad su britanci najjaci onda su uz njih, kad rusi zagrme oped su tu itd. Treba stvarno uciti od njih. 

 

Ima jos jedan narod u komsiluku koji fura isti fazon al zarad politicke korektnosti i mira na topiku necu da ih pominjem :)

Link to comment

e da, posto smo vec crveno-beli mogli bismo umesto pruga da stavimo i neku kockicu. pokazali bismo da nismo zatucani velikosrbi, a mozda bi nam kockasti dres doneo i taliju jer oni su vicesampioni sveta.

  • +1 1
Link to comment

Plava boja se pojavila krajem 90tih, kada smo nosili Kappa dresove. Grb nije bio stit, vec krug, i u tom krugu je jedna polovina bila plava....

 

To veze za Gazpromom nema...

Link to comment

Gasprom je uzeo plavu boju od nas, prosvetlio i vrnuo kuci.:fantom:

 

 

Jos je ta njihova lepa plava boja, problem sa sponzorom je sto bezobrazno lepi svoje ime na dres na nacin da se nista drugo ne primecuje. razumem je reklame al su ga preterali i niko ne sme da im kaze da olabave malo.

Jedno vreme je bilo plavo ime na crveno belim prugama, skroz korektno, sad je neprijatno za gledanje, narusava lepotu dresa, koji god da je model.

Edited by villiem
Link to comment
34 minutes ago, Bright Billy said:

Treba odbaciti boju te nedemokratske velikosrpske tvorevine i umesto nje ubaciti npr zelenu; u znak postovanja prema bugarima...

 

@Dimitrije

I ti sto govore tako, ukljucujuci i neke nase Srbe, znaju da to nije istina i da u dubini duse zale sto su rasturili Jugoslaviju.  Da smo sacuvali Jugoslaviju, ne bi nas danas ove svetske ale i alice tek tako sutirale, izdavale nam befele i udarale packe.  Niti bismo mi senili pred njima ocekujuci da nam udele milost.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...