Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Ja bukirao smještaj za subotu..sad ću dva dana morati da se opijam

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

U subotu ce se prodavati barjaci za 500 dinara ispred stadiona... ideja je da svi ili bar vecina gledalaca ima barjak.

 

FTB3trkUcAETGjk?format=jpg&name=small

 

 

  • +1 1
Link to comment

Malo mi bode oči ovo ubacivanje Gazprom (ne kao nešto posebno Gazprom kao ruske firme, već ubacivanje boje sponzora) plave u priču, br. 8 grafički i u svakom pogledu u dalje najbolja, čisti klasik - CB pruge i grb, dosta. 

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Malo mi bode oči ovo ubacivanje Gazprom (ne kao nešto posebno Gazprom kao ruske firme, već ubacivanje boje sponzora) plave u priču, br. 8 grafički i u svakom pogledu u dalje najbolja, čisti klasik - CB pruge i grb, dosta. 

 

Realno haluciniras.:D Niti Gazproma ima na barjacima niti je ova plava boja njihova boja.

Edited by harper
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Realno haluciniras.:D Niti Gazproma ima na barjacima niti je ova plava boja njihova boja.

Ma znam da nije, nego ne znam kako drugačije da je definišem, njihova je svjetlija, ni ne znam tačno otkud toliko plave posljednjih godina (logično je da je sponzorska) ali je višak. Vidi ove crveno-bijele zastave, ništa drugo ne treba, dvije boje, bombona.

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ma znam da nije, nego ne znam kako drugačije da je definišem, njihova je svjetlija, ni ne znam tačno otkud toliko plave posljednjih godina (logično je da je sponzorska) ali je višak. Vidi ove crveno-bijele zastave, ništa drugo ne treba, dvije boje, bombona.

 

Ova cetvorka je neka Macron-ova fora za ovu sezonu, ima je i na plavim dresovima. Trojka ne znam ni ja sta je, prosula im se valjda kanta crvene i bele na plavi stolnjak. Osmica je definitivno i moj izbor, vintage Zvezda. Meni su dresovi s uskim prugama inace uvek lepsi ali su bas retki poslednjih godina. Ovaj rad.

 

image.jpeg.5908a1b7569bdc4b0adb590612d2e45e.jpeg

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

Realno haluciniras.:D Niti Gazproma ima na barjacima niti je ova plava boja njihova boja.

 

ti sad hoces da kazes da ni plava boja na srpskoj zastavi nije gazprom? :huh:

 

 

  • Haha 8
Link to comment

15-20 godina smo imali plavo na grbu, lepsi je bez. 

Medjutim, dres iz ove sezone mi je bas zbog tog plavog preljep, gostujuci takodje. 

  • +1 1
Link to comment

Pređi na tamnu stranu brda, em smo Jugoslaveni, a nemamo ni srpske boje na grbu i dresovima :D

 

 

esid: čak mi je pomalo paradoksalno da navijaš za najveći srpski klub :fantom:

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

Pa kad ne postoji FK Latinka za koji bi levi mogao da navija pumim srcem, onda šta je tu je, bira se manje zlo od blizanaca.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...